Ogłoszenia parafialne na niedzielę 7 kwietnia 2024 r.

1. Niedziela Miłosierdzia Bożego
  2. Oaza
  3. Koncert
  4. Spotkanie z rodzicami dzieci z klas III

Tydzień po Niedzieli Zmartwychwstania, przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Dziś przyjmując Komunie Świętą mamy możliwość zyskania nadzwyczajnego odpustu za popełnione grzechy. Taca z Niedzieli Miłosierdzia Bożego na Caritas diecezji radomskiej.

Zapraszam dzieci i młodzież z naszej parafii na wakacyjne wyjazdy Oazowe. Zapisy w Radomiu rozpoczną się 10 kwietnia.

Zapisy w szkołach u pań katechetek, u pani Iwony w Bierwcach i pani Eweliny w Wierzchowinach. Proszę aby mi panie katechetki dostarczyły listy wyjeżdżających dzieci do wtorku włącznie.

W miniony  piątek w naszym kościele odbył się uroczysty koncert o naszym wielkim rodaku, dziś już świętym Janie Pawle II. Raz jeszcze dziękuję za jego zorganizowanie i przeprowadzenie Monice Bolek, Asi Puk, naszej parafialnej schoi, ministrantom, śpiewającym, grającym, recytującym teksty o naszym wielkim rodaku, św. Janie Pawle II. Jurto przypada rocznica pogrzebu Papieża.

W przyszłą niedzielę 14 kwietnia, po Mszy św. o godz. 9.00, spotkanie z rodzicami dzieci klas III, przed uroczystością I Komunii Świętej.

Intencje mszalne – 7 – 14 kwiecień 2024r.

Niedziela – 7 kwiecień 2024r. Niedziela Miłosierdzia Bożego

Godz. 7.00 – Rafał Sumiński z Bierwiec – za sp. Henryka w r. śmierci, Annę Sumińskich, Jana, Wandę Grabowskich   i zmarłych z rodziny Sumińskich.

Godz. 9.00 – Rozalia Świerczyńska z Bierwiec – Za sp. Krzysztofa Świerczyńskiego.

Godz. 12.00 –  Od Rodziców – w intencji Bartłomieja Rotuskiego z Bierwiec w 18 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.

Poniedziałek – 8 kwiecień 2024r.

Wtorek – 9 kwiecień 2024r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Bolesława Sowińskiego.

Środa – 10 kwiecień 2024r.

Godz. 7.00 – od uczestników pogrzebu – za sp. Stanisława Sułkowskiego.

Czwartek – 11 kwiecień 2024r.

Godz. 7.00 – Marianna maj z jeziorna – za sp. Janine Grzywacz i zmarłe siostry z KŻR.

Piątek – 12 kwiecień 2024r.

Sobota – 13 kwiecień 2024r.

Godz. 7.00 – Janina Cielniak z Sakinówki – za śp. Ryszarda Cielniaka.

Niedziela – 14 kwiecień 2024r.

Godz. 7.00 – Marta i Karol Niewiadomi z Radomia – za sp. Irenę i Kazimierza Kosteckich.

Godz. 9.00 – Od męża, dzieci i wnuków – dz – bl w intencji Bogusławy Kowalczyk z Kruszyny Stacja             w 60 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Godz. 12.00 – od żony, dzieci i wnuków – dz – bl w intencji Wiesława Maj z Bierwiec w 75 r. urodzin,               o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, a także jego bliskich z rodziny.

Chrzest – Nikodem Wojtysiak z Wierzchowin.