Ogłoszenia parafialne na niedzielę 18 lutego 2024 r.

1. Spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania
  2. Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale
  3. Zbiórka do puszek na misje Ad Gentes

W dzisiejsza niedziele po Mszy Św. o godz. 9.00 spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.

Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne.

Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 16.00.

Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy Św. o godzinie 12.00.

Za udział w tych nabożeństwach  możemy zyskać odpust zupełny bądź cząstkowy.

Tradycyjnie w II niedzielę Wielkiego Postu Kościół w Polsce wraz z Dziełem Pomocy Misjom „Ad Gentes” zaprasza nas do modlitwy i materialnego wsparcia polskich misjonarek i misjonarzy. Tegoroczny Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z misjonarzami przeżywamy pod hasłem: „W Kościele jesteśmy wspólnotą misyjną”.

W tym roku dziękujemy Bogu za misjonarki i misjonarzy pochodzących z Polski. Obecnie ok. 1700 misjonarek i misjonarzy z Polski pracuje w 99 krajach misyjnych. Polskie placówki misyjne są w Afryce, Ameryce Łacińskiej, Azji i Oceanii.

Intencje mszalne – 18 – 25 luty 2024r.

Niedziela – 18 luty 2024r.

Godz. 7.00 – Od dzieci – dz – bł w intencji Kazimiery Sowińskiej z Wierzchowin w 97 r. urodzin, o zdrowie, potrzebne Boże łaski i opiekę Matki Bożej dla Jubilatki, dzieci, wnuków, prawnuków i całej rodziny.

Godz. 9.00 – Regina Turek z Bierwiec – za sp. Magdę Turek w 7 r. śmierci, zmarłych z rodziny Szatanów, Turków, Górków, Sylwestra, Daniela Celej, Zofie Szatan.

Poniedziałek – 19 luty 2024r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Jarosława Piwowarczyka.

Wtorek – 20 luty 2024r.

Środa – 21 luty 2024r.

Czwartek – 22 luty 2024r.

Piątek –23 luty 2024r.

Godz. 16.00 – Droga Krzyżowa.

Godz. 16.30 – Jadwiga Zakrzewska – za śp. Kamila, Wiesława, Martę, Marcelego, Mieczysława, Zygmunta Zakrzewskich, Władysława, Lucynę, Henryka Jabłońskich, zmarłych z rodziny Zakrzewskich i Jabłońskich.

Sobota – 24 luty 2024r.

Godz. 7.00 – Od dzieci – za śp. Helenę Ofiara w r. śmierci, Kazimierza, Andrzeja, Marcina Ofiara, zmarłych     z rodziny Ofiarów i Rotuskich.

Godz. 7.30 – Grażyna Cichowlas z Czarnego Ługu – za śp. Bolesławę Kurowską, Jana Staniszewskiego, Janinę i Franciszka Cichowlas.

Niedziela – 18 luty 2024r.

Godz. 9.00 – Anna Żarłok z Kruszyny – za śp. Henryka Żarłoka w 6 r. śmierci.

Godz. 12.00 – Od żony i synów z rodzinami –  dz – bł w intencji Mariana Będzińskiego z Kruszyny Stacja        w 75 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Katarzyny i Łukasza Głogowskich z Wierzchowin w 15 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, dla Jubilatów a także dla dzieci, Julii, Kacpra i Oskara.