Ogłoszenia parafialne na niedzielę 14 stycznia 2024 r.

1. Chór parafialny z Białobrzeg
  2. Szopki Bożonarodzeniowe
  3. Zbiórka dla pogorzelców
  4. Plan wizyty kolędowej

W dzisiejszą niedzielę gościmy w naszej parafii chór parafialny z „Harfa Dawida” z parafii Białobrzegi. Chórzyści przyjadą do nas pod opiekę ks. Proboszcza Artura Hejdy z Białobrzeg, śpiewać i grać będą kolędy  i pastorałki bożonarodzeniowe.

Dziś na Mszy św. o godzinie 9.00 rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród za najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową.

9 styczna na wskutek pożaru, zniszczeniu uległ dom jednorodzinny państwa Anny i Mariusza Malinowskich     z Jedlanki. W wyniku pożaru większość pomieszczeń uległa zniszczeniu, zadymieniu i zalaniu wodę.

Państwo Malinowscy proszą także mieszkańców naszej parafii, o pomoc w odbudowie zniszczonego domu.

Zbiórka dla pogorzelców zostanie w naszej parafii przeprowadzona w niedzielę  21 stycznia, a więc               w następną niedzielę po każdej Mszy św.

Plan wizyty Duszpasterskiej

15 styczeń 2024r. (poniedziałek) – Huta i Osada Janki. Rozpoczęcie od Osady Janki.

16 styczeń 2024r. (wtorek) – Czarny Ług I część – Rozpoczęcie od pani Krystyny Nojszewskiej, Czarny Ług 6a. Zakończenie u Pawła i Renaty Słomka, Czarny Ług 15.

17 styczeń 2024r. (środa) –  Czarny Ług II część – Rozpoczęcie od Stanisława i Leokadii Fudala, Czarny Ług 14. Zakończenie obok szkoły u Krzysztofa Jańczaka, Czarny Ług 1.

18 styczeń 2024r. (czwartek) – Bierwce – Wczasowa. Rozpoczęcie u Andrzeja i Lidii Dąbrowskich, Bierwce 29. Następnie domy wzdłuż Wczasowej, zakończenie u  pani Barbary Świtajło.

19 styczeń 2024r. (piątek) – Bierwce Stacja i Kruszyna Stacja

20 stoczeń 2024r. (sobota) – Bierwce za ParkiemRozpoczęcie od pana Marka Krawczyka, zakończenie    u  państwa Grzegorza i Beaty Wziątek.

22 styczeń (poniedziałek ) 2024r. –  Bierwce Rynek – rozpoczęcie od strony kościoła, od budynku parafialnego w którym przebywają uchodźcy z Ukrainy. Następnie domy wzdłuż drogi w stronę lasu. Następnie domy w stronę cmentarza.

23 styczeń (wtorek) 2024r. – Bierwce od Piaskowni. Rozpoczęcie od Krzysztofa i Ewy Zegarek, Bierwce 134. Zakończenie u państwa Pawła i Anety Ofiara, Bierwce 97.

24 styczeń (środa) 2024r. – Bierwce od Plebanii. Rozpoczęcie od Andrzeja i Elżbiety Konopka, Bierwce 95. Zakończenie u Bogdana i Barbary Lewińskich.

Zakończenie kolędy

27 styczeń (sobota) 2024r. – Od godziny 9.00 odwiedziny rodzin u których nie było kolędy, na indywidualne zgłoszenie.

Intencje mszalne – 14 – 21 styczeń 2024r.

Niedziela – 14 stycznia 2024r.

Godz. 7.00 – Jadwiga Kobza z Wierzchowin – za śp. Teresę w r. śmierci, Stanisława, Ryszarda Romanowskich, zmarłych z rodziny Górków i Romanowskich.

Godz. 9.00 – Krystyna Nadolna z Huty – za sp. Kazimierę, Wacława, Zygmunta Gos, Mariannę, Stanisława Nadolnych.

Godz. 12.00 – Dz – bl w intencji Bożeny i Krzysztofa Bartnik z Huty w 40 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla dzieci, wnuków i całej rodziny.

Poniedziałek – 15 stycznia 2024r.

Wtorek – 16 styczeń 2024r.

Godz. 7.00 –Halina Krupa z Bierwiec – za śp. Józefa w r. śmierci, Mariannę, Eugeniusza, Pawła, Mariannę Krupa, Elżbietę Konarską, Ignacego, Mariannę Majchrzak.

Środa – 17 styczeń 2024r.

Godz. 7.00 – Lidia Wójcik z Woli Bierwieckiej – za śp. Wacława Wójcika w r. śmierci.

Czwartek – 18 styczeń 2024r.

Piątek – 19 styczeń 2024r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Jarosława Piwowarczyka w 30 dzień po śmierci.

Sobota – 20 styczeń 2024r.

Godz. 7.00 – Od rodziny – za śp. Jakuba Senatora w 3 r. śmierci.

Godz. 7.30 – Marianna Maj z Jeziorna – za śp. Jana w r. śmierci, Karolinę, Antoniego, Helenę, Jaroszków, Mieczysława Maja, Edwarda Kołątaja, zmarłych z rodziny Majów i Drożdżów.

Niedziela – 21 stycznia 2024r.

Godz. 7.00 – Marian Strzelczyk z Bierwiec – za śp. Mariannę Sadowską w r. śmierci, Władysława, Eugeniusza, Jana, Łucje Sadowskich.

Godz. 9.00 – od Rodziców – dz – bł w intencji Pawła Góreckiego z Kruszyny w 18 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opieki Matki Bożej w dorosłym życiu.