Ogłoszenia parafialne na niedzielę 23 kwietnia 2023 r.

2. Niedziela Biblijna
  3. Niedziela Dobrego Pasterza
  4. Uroczystość św. Wojciecha
  5. Imieniny ks. Bp. Marka Solarczyka
  6. Spotkanie bierzmowanych

Intencje mszalne – 23 – 30 kwiecień 2023r.

Niedziela – 23 kwiecień 2023r.

Godz. 7.00 – Anna Żarłok z Huty – za śp. za śp. Janinę Mariannę w r. śmierci Rafalak, Kazimierza Rafalaka, Jana, Stefanie Winek, Genowefę, Bronisława, Annę Rafalak.

Godz. 9.00 –  Dorota Żarłok z Kruszyny Stacja – za śp. Ernesta Żarłoka w 4 r. śmierci, zmarłych z rodziny Adamskich i Żarłoków.

Godz. 12.00 – Dz – bl w intencji Anny Bednarczyk z Czarnego Ługu w 18 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Jubilatki, oraz w intencji Elżbiety i Grzegorza Bednarczyk w 30 r. ślubu, i całej rodziny.

Chrzest – Adam Piskórz z Obózka i Zofia Komorowska z Bierwiec.

Poniedziałek – 24 kwiecień 2023r.

Godz. 7.00 – Bezimienna – w intencji znanej Panu Bogu.

Wtorek – 25 kwiecień 2023r.

Godz. 7.00 – Bezimienna – za śp. Lucynę i Henryka Jabłońskich.

Środa – 26 kwiecień 2023r.

Czwartek – 27 kwiecień 2023r.

Piątek – 28 kwiecień 2023r.

Godz. 7.00 – Iwona Sawicka z Kruszyny – za śp. Józefę w r. śmierci, Stanisława, Bogdana Adamskich, Henryka, Tomasza, Ernesta Żarłoków.

Godz. 7.30 – Marianna Kwiatkowska z Jeziorna – za śp. Stanisława Kwiatkowskiego.

Sobota – 29 kwiecień 2023r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Genowefę Nowińską.

Godz. 7.30 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Jana Majaka.

Niedziela – 30 kwiecień 2023r.

Godz. 7.00 –  KŻR Marianny Maj z Jeziorna – za sp. Halinę Jaroszek.

Godz. 9.00 –  Od rodziny – za śp. Janusza, Krystynę, Henryka Skowron, Teresę, Piotra, Huberta Bolek.

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji strażaków, druhów i druhen z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bierwcach, w intencji ich bliskich, rodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i patrona strażaków św. Floriana.

Dzisiejsza Niedziela zwana Niedzielą Biblijną zachęca nas do lektury Pisma Świętego, tak aby Pismo nie tylko mieć, ale także je czytać, rozważać, modlić się słowami Biblii.

Niedziela za tydzień to Niedziela Dobrego Pasterza, zachęca nas do modlitwy o nowe powołania, kapłańskie, misyjne zakonne. Tak jak każdego roku taca z Niedzieli dobrego Pasterza na Wyższe Seminarium Duchowe w Radomiu.

Jutro uroczystość św. Wojciecha jednego z głównych patronów Polski.

W najbliższy wtorek patronalne święto naszego biskupa Ordynariusza Marka Solarczyka, czyli dzień jego imienin. Zachęcam do modlitwy w intencji ks. Biskupa.

W dzisiejszą niedziele po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z kandydatami do przyjęcia sakramentu bierzmowania.