Ogłoszenia parafialne na niedzielę 6 listopada 2022 r.

2. Występ zespołu muzycznego z Jedlińska
  3. Rocznica odzyskania Niepodległości
  4. Taca na Seminarium Duchowe w Radomiu
  5. Puszka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie

Intencje mszalne – 6 – 13 listopad 2022r.

Niedziela – 6 listopad 2022r.

Godz. 7.00 – Tomasz Cierzuch z Godzisza – za sp. Zofię, Jana Cierzuch, Dorotę Jasik, Jana, Mariannę, Helenę Kaczmarskich, Jadwigę, Mieczysława Wieczorek, Helenę Dusińską.

Godz. 9.00 – Andrzej Borowski – za sp. Gabrielę Borowską.

Poniedziałek – 7 listopad 2022r.

Godz. 7.00 – Agnieszka Komorowska z Czarnego Ługu – za sp. Tadeusza, Cecylie Gospodarczyk i wszystkie dusze czyśćowe.

Godz. 7.30 – Markiewicz Tadeusz z Bierwiec – za śp. Jana, Katarzynę, Józefa, Józefę, Kazimierza, Jana, Stanisława Markiewicz, Jana, Aniele Lewandowskich, Leokadię, Witolda Bieńkowskich.

Godz. 8.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Genowefę Nowińska w 7 dzień po śmierci.

Wtorek – 8 listopad 2022r.

Godz. 7.00 – Stanisława Grabowska z Bierwiec – za śp. zmarłych z rodziny Zagnieńskich, Wawrzyńca w r. śmierci, zmarłych z rodziny Grabowskich, siostrę Albertynkę, Marka Grabowskiego, Krystynę Kundera.

Godz. 7.30 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Stanisława Króla w 30 dzień po śmierci.

Środa – 9 listopad 2022r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Antoniego Sieradzkiego.

Godz.7.30 – od uczestników pogrzebu – za sp. Jadwigę Sapińską w 30 dzień po śmierci.

Czwartek – 10 listopad 2022r.

Godz. 7.00 – Bezimienna – za dusze cierpiące w czyśćcu.

Godz. 7.30 –Bezimienna – za sp. ks. Władysława Kosiec.

Piątek – 11 listopad 2022r. Święto Niepodległości

Godz. 9.00 – Od synów – za sp. Juliana i Genowefę Wójcik.

Godz. 12.00 – Od dzieci z rodzinami – dz – bł w intencji pani Danuty Rafalak z Wierzchowin w 70 r. urodzin, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opieki Matki Bożej dla Jubilatki, dzieci, wnuków i całej rodziny.

Sobota – 12 listopad 2022r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Sylwestra Bolka.

Niedziela – 13 listopad 2022r.

Godz. 7.00 – Od Rodziny – za sp. Józefę, Józefa, Bronisława, Leokadie Małek, Andrzeja, Mariana, Genowefę Nowińskich, zmarłych z rodziny Nowińskich, Małków, Jarosińskich i Kowalczyków. .

Godz. 9.00 – Teresa Sulkowska z Huty – za sp. Agnieszka Piwowarczyk w 20 r. smierci, i zmarłych z rodziny Sulkowskich.

W dzisiejszą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.00 i po Mszy św. występ zespołu muzycznego, Orkiestry Dętej Gminnego Centrum Kultury w Jedlińsku.  Po Mszy św. młodzi artyści będą zbierać dobrowolne datki, ofiary na zakup strojów dla swojego muzycznego zespołu.

11 listopada, a wiec  w najbliższy piątek przypada rocznica odzyskania Niepodległości Polski. Tego dnia 2 Msze św. o godz. 9.00 i 12.00. Jest to święto narodowe, dzień wolny od pracy i szkolnej nauki, zapraszam na Msze święte z okolicznościowym kazaniem i na wspólne modlitwy w intencji naszej Ojczyzny.

Taca z przyszłej niedzieli na Seminarium Duchowe w Radomiu.

W przyszłą niedzielę doroczna zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.