Ogłoszenia parafialne na niedzielę 23 października 2022 r.

2. Nabożeństwo różańcowe
  3. Kandydaci do bierzmowania
  4. Tydzień misyjny
  5. Modlitwa wypominkowa
  6. Spotkanie z Radnymi i Sołtysami

Intencje mszalne – 23 – 30 październik 2022r.

Niedziela – 23 październik 2022r.

Godz. 7.00 – Elżbieta Sumińska z Wczasowej – za śp. Tadeusza w rocznicę śmierci, Leona, Helenę Sumińskich, Bolesława, Genowefę Kwiatkowskich.

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Małgorzaty i Konrada Nowakowskich z Obózka w rocznice ślubu, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Małżonków, dzieci i całej rodziny

Godz. 12.00 –  Dz – bl w intencji Marty i Grzegorza Lewińskich z Bierwiec, w 5 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Marki Boże dla Małżonków, dla dzieci Julii i Mikołaja i dla całej rodziny.

Godz. 13.00 – Nabożeństwo różańcowe

Poniedziałek – 24 październik 2022r.

Godz. 15.30 – Jadwiga Pomarańska z Kruszyny – za sp. Jana Pomarańskiego, Mariannę, Jana, Antoniego, Józefę Piechórskich, Katarzynę, Antoniego Urbaniak.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo Różańcowe

Godz. 16.30 – Waldemar Krawczyk z Bierwiec – za sp. Małgorzatę Krawczyk.

Wtorek – 25 październik 2022r.

Godz. 15.30 – Krystyna Dróżdz z Kruszyny – za śp. Zofię, Edwarda, Marka Szymańskich, Zbigniewa Kołtunowicza, zmarłych z rodziny, Szymańskich, Drożdżów i Warmijaków.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo Różańcowe

Godz. 16.30 – Od dzieci – za sp. Zofię i Stanisława Bednarczyk.

Środa – 26 październik 2022r.

Godz. 15.30 – Jadwiga Warchoł z Kruszyny – za sp. Wacława, Józefę, Kazimierza Chmielewskich, ks. Kazimierza Kapustę, Annę, Jana Warchoł.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo Różańcowe

Godz. 16.30 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Kazimierę Kwiatkowską.

Czwartek – 27 październik 2022r.

Godz. 15.30 – Andrzej Sułek z Bierwiec – za sp. Stefana w r. śmierci, Zofię Sułek, Mariannę, Józefa Sułek, Gabrielę Borowską.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo Różańcowe

Godz. 16.30 – Agnieszka Komorowska z Czarnego Ługu – za sp. Tadeusza Gospodarczyka i Tadeusza Komorowskiego z racji imienin.

Piątek – 28 październik 2022r.

Godz. 7.00 – Od mieszkańców Urbanowa – za sp. Tomasza Jurczaka.

Godz. 15.30 – Teresa Tchorzewska z Jeziorna – za sp. Tadeusza, Barbarę, Wojciecha, Honoratę, Jana, Tchorzewskich i zmarłych z rodziny Świątkowskich.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo Różańcowe

Godz. 16.30 – Ewelina Wożniak z Bierwiec – za sp. Zbigniewa Króla w 6 r. śmierci.

Sobota – 29 października 2022r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Jana Kacę.

Godz. 15.30 – Od żony i dzieci z rodzinami – za sp. Tadeusza Rudzińskiego.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo Różańcowe

Godz. 16.30 – Ignacy Marszałkiewicz – za zmarłych z rodziny Marszałkiewiczów.

Niedziela – 30 październik 2022r.

Godz. 7.00 – Renat Światkowska z Wierzchowin – za sp. Adama Światkowskiego w r. śmierci.

Godz. 9.00 – Dorota Żarłok z Kruszyny Stacja – za śp. Józefę, Stanisława, Bogdana Adamskich, Henryka, Tomasza, Ernesta Żarłok, zmarłych z rodziny Adamczyków i Kwietniów.

Godz. 13.00 – Nabożeństwo różańcowe

Na dniu powszednim Nabożeństwo Różańcowe  o godz. 16.00. Różaniec w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.

Dzisiejszej niedzieli, spotkanie z kandydatami do przyjęcia sakramentu bierzmowania, w dolnej kaplicy, po Mszy św. o godz.9.00

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień misyjny. Taca z dzisiejszej niedzieli na potrzeby misji                i misjonarzy, szczególne z naszej Ojczyzny.

Można zamawiać modlitwę wspominkową za zmarłych z naszych rodzin. Modlitwa wypominkowa za zmarłych, tak jak każdego roku, może być roczna, półroczna i jednorazowa. Wypominki jednorazowe będą odczytane, 1 listopada na cmentarzu i 2 listopada w Dzień Zaduszny w kościele. Szczególnie wypominki jednorazowe proszę pisać na większych kartkach.

W najbliższy wtorek, 25 października, po różańcu i po zakończeniu 2 Mszy św. moje spotkanie w zakrystii, z Radnymi i Sołtysami z naszej parafii, w sprawie nowego cmentarza, w sprawie jego powiększenia.