Ogłoszenia parafialne na niedzielę 25 września 2022 r.

2. Spotkanie z rodzicami z Klas III
  3. Poświęcenie różańców dla dzieci z klas III
  4. Nabożeństwo różańcowe
  5. I sobota miesiąca

Intencje mszalne – 25 wrzesień – 2 październik 2022r.

Niedziela – 25 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 –  Rafał Sumiński z Bierwiec – za sp. Annę w r. śmierci i Henryka Sumińskich, Wandę, Jana Grabowskich.

Godz. 9.00 – Od Rodziców – dz – bł w intencji Joanna i Michała  Jarosz z Jeziorna w 5 r. ślubu, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Małżonków i córki Marcelinki.

Godz. 12.00 –  Dz – bł w intencji Anety i Radosława Zawadzkich z Czarnego Ługu w 25 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci i wnuczki.

Poniedziałek – 26 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Krystyna Górka z Bierwiec –

Godz. 7.30 – Sumińska Marianna z Kruszyny – za sp. Stanisławę, Henryka, Jana, Władysława, Józefę, Halinę, Pawła, Jana i Mirosława w r. śmierci Sumińskich.

Wtorek – 27 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Kazimierę Kwiatkowską .

Środa – 28 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – od mieszkańców Urbanowa – za sp. Tomasza Jurczaka.

Czwartek – 29 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Krystyna Bolek z Wierzchowin – za sp. Dominika Ślędakowskiego, zmarłych z rodziny Bolków i Drożdżów.

Piątek – 30 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Jana Kacę.

Sobota – 1 październik 2022r.

Godz. 13.00 – Chrzest – Laura Klocek z Wierzchowin.

Godz. 15.30 – Wisława Maj z Wierzchowin – za sp. Natalię w r. śmierci, Mieczysława Nesków, Mariannę, Józefa Maj.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo Różańcowe

Godz. 16.30 –  Nabożeństwo I Sobotnie

Niedziela – 2 październik 2022r.

Godz. 7.00 – Od Rodziców – dz – bł w intencji Huberta i Pauliny Jończyk w 10 r. ślubu, Roberta i Aleksandry Jonczyk w 9 r. ślubu, o zdrowie, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla Małżonków, wnuków i całej rodziny.

Godz. 9.00 – Irena Piątkowska za sp. Janinę Warmijak w 2 r. śmierci.

Godz. 12.00 – Od Rodziców i rodzeństwa – Msza św. dziękczynna za łaskę zdrowia Krystiana Rotuskiego z Bierwiec.

Godz. 13.00 – Nabożeństwo różańcowe i I sobotnie.

W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z rodzicami dzieci z klas III,        w ramach przygotowań do uroczystości I Komunii Św.

Poświecenie różańców dla dzieci z Klas III, w niedzielę 2 października, na Mszy św.             o godz. 9.00. Różaniec dla dzieci kupują rodzice.

W najbliższą rozpoczyna się miesiąc październik a wraz z nim Nabożeństwa Różańcowe., na które zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych. Zapraszam najbardziej dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej i do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Na dniu powszednim Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16.00.

Różaniec w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00

W sobotę Nabożeństwo I sobotnie o godz. 16.30, czyli bezpośredni po różańcu.