Ogłoszenia parafialne na niedzielę 18 września 2022 r.

2. Spotkanie z rodzicami z Klas III
  3. Poświęcenie różańców dla dzieci z klas III

Intencje mszalne – 18 – 25 wrzesień 2022 r.

Niedziela – 18 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 –  Od dzieci i wnucząt – dz – bł w intencji pani Teresy Jędrasiewicz z Zielonki w 70 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Godz. 9.00 –  Dz – bl w intencji Teresy i Stanisława Tchórzewskich z Jeziorna, w kolejną rocznicę ślubu, o zdrowe, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Godz. 10.00 – Chrzest – Aleksander Krystian Hernik z Urbanowa

Godz. 12.00 –  Od dzieci z rodzinami – dz – bł w intencji Elżbiety i Mariana Będzińskich z Kruszyny Stacja w 50 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Małżonków, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Godz. 12.00 – Od Rodziny – dz – bł w intencji Małgorzaty i Ireneusza Zegarek z Bierwiec, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Małżonków i dzieci i całej rodziny.

Poniedziałek19 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Kazimierza Rudeckiego.

Wtorek – 20 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Elżbieta Bolek z Kruszyny – za sp. Edwarda, Zofie Bolek, Annę Pomagalską, zmarłych z rodziny Bolków i Pomagalskich.

Godz. 7.30 – Aleksandra Kowalczyk z Kruszyny Stacja – za sp. Jana, Zofię, Tadeusza, Sławomira, jakuba, Helenę Szczepaniaków, Antoniego, Annę Sułkowskich, aniele Krawczyk.

Środa – 21 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Stanisław Król z Bierwiec – Mariannę, Józefa, Tadeusza Glegołów, Marianne, Wincentego, Zdzisława Król.

Godz. 7.30 –  Krystyna Kiepiela z Bierwiec – za sp. Bolesława w r. śmierci, Józefę, Józefa Bieniek, Jana, Aniele Kiepiela.

Czwartek – 22 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 –  Od uczestników pogrzebu – za sp. Andrzeja Chojnackiego.

Godz. 7.30 – od uczestników pogrzebu – za śp. Kazimierę Krawczyk w 30 dzień po śmierci.

Piątek – 23 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 –  Od sąsiadów – za śp. Bogdana Adamskiego w 7 dzień po śmierci.

Godz. 7.30 – ?

Sobota – 24 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Anna Żarłok z Kruszyny – za sp. Tomasza w r. śmierci, Henryka, Ernesta Żarłok,

Bogdana Adamskiego.

Godz. 7.30 – Janina Bzducha z Obózka – za sp. Czesława, Jana, Juliannę Bzducha.

Niedziela – 25 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 –  Rafał Sumiński z Bierwiec –

Godz. 9.00 – Od Rodziców – dz – bł w intencji Joanna i Michała  Jarosz z Jeziorna w 5 r. ślubu, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Małżonków i córki Marcelinki.

Godz. 12.00 –  Dz – bł w intencji Anety i Radosława Zawadzkich z Czarnego Ługu w 25 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci i wnuczki.

W przyszłą niedzielę 25 września, po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z rodzicami dzieci z klas III,      w ramach przygotowań do uroczystości I Komunii Św.

Poświecenie różańców dla dzieci z Klas III, w niedzielę 2 października, na Mszy św. o godz. 12.00. Różance dla dzieci kupują rodzice.