Ogłoszenia parafialne na niedzielę 11 września 2022 r.

2. Zbiórka do puszek na Domy Dziecka

Intencje mszalne – 11 i 18 wrzesień 2022r.

Niedziela – 11 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Od rodziców – za sp. Katarzynę Kozłowską.

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Teresy i Mieczysława Kacperczyk z Kruszyny, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bosej dla małżonków, dzieci i wnucząt.

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Doroty i Rafała Warylak z Czarnego Ługu w 20 r. ślubu, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opieką Matki Bożej dla małżonków, dzieci i całej rodziny.

Sobota – 17 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Zofia Janeczek z Sakinówki –

Godz. 7.30 – Jadwiga Wojtysiak z Kruszyny – za śp. Andrzeja w r. śmierci, Henryka, Wacława Maj, Irenę, Jana Wojtysiak, Elżbietę, Jana Gołąbków.

Godz. 17.00 – Msza święta ślubna – Monika Ciołek z Obózka i Mariusz Gaik z parafii Boże.

Niedziela – 18 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 –  Od dzieci i wnucząt – dz – bł w intencji pani Teresy Jędrasiewicz z Zielonki w 70 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opieki Matki Bożej.

Godz. 9.00 –  Dz – bł w intencji Teresy i Stanisława Tchórzewskich  z Jeziorna, w kolejną rocznicę ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Małżonków, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Godz. 10.00 – Chrzest – Aleksander Krystian Hernik z Urbanowa.

Godz. 12.00 – Od dzieci z rodzinami – dz – bł w intencji Elżbiety i Mariana Będzińskich z Kruszyny Stacja w 50 rocznicę ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Małżonków, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Godz. 12.00 – Małgorzata Zegarek z Bierwiec –

Niedziela – 11 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Od rodziców – za sp. Katarzynę Kozłowską.

Sobota – 17 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Zofia Janeczek z Sakinówki –

Niedziela – 18 wrzesień 2022r.

Godz. 10.00 – Chrzest – Aleksander Krystian Hernik z Urbanowa.

Godz. 12.00 – Małgorzata Zegarek z Bierwiec –

W dniu dzisiejszym  zbiórka do na działalność Domów Dziecka prowadzonych przez Caritas Diecezji Radomskiej. Ofiary składane dziś do puszek przeznaczone są na działalność Domów Dziecka, prowadzonych przez Caritas w naszej diecezji. Obecnie w 3 Domach Dziecka przebywa 45 podopiecznych.