Ogłoszenia parafialne na niedzielę 4 września 2022 r.

2. Matki Bożej Siewnej
  3. Zbiórka elektrośmieci

Intencje mszalne – 4 – 11 wrzesień 2022r.

Niedziela – 4 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Zuzanna Dobrzańska z Bierwiec – za sp. Czesława Dobrzańskiego w 4 r. śmierci, Mariannę, Józefa Sosnowskich, Mariannę, Stanisława Dobrzańskich.

Godz. 9.00 –  Dorota Grzybowska z Sakinowki – za sp. Grzegorza Grzybowskiego w 12 r. śmierci.

Godz. 12.00 – Od dzieci z rodzinami – w intencji Teresy Sułkowskiej z Huty w 70 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Poniedziałek5 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Mieczysława Maja.

Godz. 7.30 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Piotra Bzduchę.

Wtorek – 6 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Agnieszka Komorowska z Czarnego Ługu – za śp. Elżbietę Żuchowską.

Godz. 7.30 – Król Stanisława z Bierwiec – za śp. Zdzisława w r. śmierci, Wincentego, Mariannę Król, Mariannę, Józefa, Tadeusza Glegołów.

Godz. 11.00 – Pogrzeb sp. Grażyny Żuchowskiej z Budek Wierzchowskich.

Środa – 7 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Teresa Potrzebowska z Kruszyny – za sp. Mariana Potrzebowskiego w 6 r. śmierci, Mariannę, Annę, Jana Potrzebowskich, Leokadię, Bronisława Małek zmarłych z rodziny Potrzebowskich i Bolków.

Godz. 7.30 – Krystyna Jarosz z Jeziorna – za sp. Zofię, Jana w r. śmierci, Marcina, Tadeusza, Henryka, Danutę, Zofię, Lucynę Jarosz.

Czwartek – 8 wrzesień 2022r.  Narodzenia NMP. Matki Bożej Siewnej.

Godz. 9.00 – Jolanta Tarnowska z Sakinówki – za sp. Józefę w r. śmierci i Henryka Tarnowskich.

Godz. 17.00 – Wiesław Nogalski z Huty – za sp. Weronikę, Stanisława, Edwarda Nogalskich, Helenę, Mariana Murawskich, Halinę Jankowską.

Piątek – 9 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Marianna Pawelec – z Bierwiec – za sp. Artura Pawelca w r. śmierci.

Sobota – 10 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Barbara Kołodziejczak z Bierwiec –

Godz. 7.30 – Ewa ofiara z Kruszyny – za sp. Marcina Ofiarę w 2 r. śmierci.

Godz. 17.00 – Msza święta ślubna – Angelika Sowińska z Wierzchowin i Cezary Strzelec z Mleczkowa.

Niedziela – 11 wrzesień 2022r.

Godz. 7.00 – Od rodziców – za sp. Katarzynę Kozłowską.

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Teresy i Mieczysława Kacperczyk z Kruszyny, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bosej dla małżonków, dzieci i wnucząt.

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Doroty i Rafała Warylak z Czarnego Ługu w 20 r. ślubu, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opieką Matki Bożej dla małżonków, dzieci i całej rodziny.

W najbliższy czwartek święto Narodzenia NMP czyli w tradycji ludowej Matki Bożej Siewnej. Tego dnia Msze św. o godz. 9.00 i 17.00. Na każdej z tych mszy św. poświęcenie ziarna siewnego.

9 września, a więc w najbliższy piątek w naszej parafii doroczna zbiórka elektrośmieci na parafialnym parkingu. Zbiórka do godziny 9.00. Zużyty sprzęt elektryczny można przywieś w inny wcześniejszy dzień.