Ogłoszenia parafialne na niedzielę 14 sierpnia 2022 r.

2. Wniebowzięcie NMP
  3. Kropielnica
  4. Zbiórka elektrośmieci
  5. Pielgrzymka służby liturgicznej do Lichenia

Intencje mszalne – 14 – 21 sierpień 2022 r.

Niedziela – 14 sierpień 2022r.

Godz. 7.00 –  Wojciech Bednarek z Bierwiec – za sp. Mariannę Bednarek, Pawła, Mariannę Lewandowskich, Stanisława, Jacka, Jarosława Pisarskich.

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Iwony i Mirosława Bień z Huty w 20 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opieki Matki Bożej dla małżonków dzieci i całej rodziny.

Godz. 12.00 –  Dz – bl w intencji Katarzyny i Wojciecha Lewikowskich z Czarnego Ługu w 1 r. ślubu, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Godz. 17.00 – Msza św. ślubna – Karolina Babut z Bierwiec i Łukasz Włodarek z Mińska Mazowieckiego.

Poniedziałek15 sierpień 2022r. Wniebowzięcie NMP

Godz. 7.00 – Anna Żarłok z Huty – za sp. kazimierzan Rafalaka w r. śmierci, Janinę Rafalak, Jana, Stefanie Winek, Bronisława, Genowefę, Annę Rafalak.

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Jadwigi i Jacka Wojtysiak z Kruszyny w 39 r. ślubu, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej  dla Jubilatów, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Godz. 12.00 – Za Parafian

Wtorek – 16 sierpień 2022r.

Godz. 7.00 – Krystyna Kaczmarska z Bierwiec – za sp. Józefę, Stanisława, Kazimierza Kaczmarczyk, Zofie Maciąg, Józefa, Zofie Kaczmarskich.

Godz. 7.30 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Kazimierza Rudeckiego w 30 dzień po śmierci.

Środa – 17 sierpień 2022r.

Godz. 7.00 – Dz-bl w intencji Elżbiety i Józefa Koperskich z Wierzchowin w r. ślubu, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej  dla Jubilatów, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Czwartek18 sierpień 2022r.

Godz. 7.00 – Bezimienna – za dusze cierpiące w czyśćcu.

Godz. 7.30 – Od rodziny państwa Chmielewskich z Bierwiec – za dusze cierpiące w czyśćcu.

Piątek – 19 sierpień 2022r.

Godz. 7.00 – Elżbieta Będzińska z Kruszyny Stacja – za sp. Antoniego, Zofie, Kazimierza, Mirosława Kowalczyk, Adama Babika, Stanisława, Zuzannę Będzińskich, Mariana, Andrzeja Nowińskich, Andrzeja Herca, zmarłych z rodziny Kowalczyków, Nowińskich, Będzińskich, Zakrzewskich i z dusze cierpiące w czyśćcu.

Sobota – 20 sierpień 2022r.

Godz. 7.00 – Małgorzata Smyrda z Zielonki – za sp. Stanisławę Sowińską w 3 r. śmierci, Mariana, Danutę, Joannę, Wacława Sowińskich, Mariannę, Pawła Galińskich.

Godz. 7.30 – Barbara Babut  z Bierwiec –

Godz. 11.00 – Chrzest – Estera Sułek z Huty.

Godz. 16.00 – Msza św. ślubna – Klaudia Kosińska z Wierzchowin i Bartosz Hernik z parafii Kaszów.

Niedziela – 21 sierpień 2022r.

Godz. 7.00 – Małgorzata Maj z Huty –

Godz. 9.00 –  Aldona  Wojciechowska z Wczasowej –

Godz. 12.00 –  Msza św. Dożynkowa z tegoroczne zbiory z naszych pól, sadów i ogrodów. Uroczystość przygotowana przez mieszkańców Obózka i Godzisza.

15 sierpnia a wiec już jutro, doroczna uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. tak jak    w niedziele, a wiec o godz. 7.00; 9.00 i 12.00. Jest to święto nakazanie, obowiązujące. Na każdej Mszy św. poświecenie kwiatów i wianków.

W przejściu pod chórem została zamontowana automatyczna kropielnica do podawania wody święconej. Za pomoc w jej zamontowaniu dziękuje panu Bogdanowi Adamskiemu       i panu Arturowi Kaczmarskiemu. Jest ona darem od tegorocznych dzieci pierwszokomunijnych i od tegorocznych bierzmowanych. W przejściu pod chórem wyłożone są modlitewniki kościelne do odmawiania modlitw w kościele.

9 września w naszej parafii doroczna zbiórka elektrośmieci na parafialnym parkingu.

30 sierpnia pielgrzymka autokarowa ministrantów, naszej parafialnej scholii i oazy do sanktuarium Matki Bożej w Licheniu. Szczegóły podam za tydzień.