Ogłoszenia parafialne na niedzielę 24 lipca 2022 r.

Spis treści

  1. Intencje mszalne
  2. Poświęcenie pojazdów
  3. Dożynki parafialne

I

Intencje mszalne – 24 – 31 lipiec 2022 r.

Niedziela – 24 lipiec 2022r. 

Godz. 7.00 – Marianna Maj z Jeziorna – za sp. Karolinę w r. śmierci, Jana, Jaroszków, Mieczysława, Stefana, Stanisławę, Piotra Maj, zmarłych z rodziny Jaroszków i Drożdżów, Annę i Franciszka Gizickich.

Godz. 9.00 – Jolanta Gorlowska i Małgorzata Szymańska – za śp. Mariannę, Piotra Nowakowskich, Annę, Józefa Bolków.

Chrzest – Małgorzata Marczak z Bierwiec.

Godz. 12.00 – Za Parafian.

Chrzest – Aleksander Majka z Wczasowej.

Poniedziałek25 lipiec 2022r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Emila Dróżdż.

Godz. 7.30 – od uczestników pogrzebu – za sp. Kazimierza Rudeckiego w 7 dzień po śmierci.

Wtorek – 26 lipiec 2022r.

Godz. 7.00 –

Środa – 27 lipiec 2022r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp.  Bożenę Sułkowską.

Czwartek28 lipiec 2022r. 

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Kazimierę Kwiatkowską.

Piątek – 29 lipiec 2022r.

Godz. 7.00 –

Sobota – 30 lipiec 2022r.  

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Ryszarda Wieczorka, Barbarę, Mariana Konopków, Iwonę Wojtuniak, Krystynę Antoniego Sieradzkich.

Niedziela – 31 lipiec 2022r.   

Godz. 7.00 – Celina Dawidowska z Huty – za sp. Władysława Dawidowskiego w 10 r. śmierci, Feliksę Skowron, Stanisława, Zdzisława, Janusza Skowron, Zofię, Antoniego Dawidowskich, Kazimierę Bieniek, Władysławę Ćwiek, Władysławę Bednarek.

Godz. 9.00 – Regina Turek z Bierwiec – za sp. Janinę, Ryszarda Szatan w r. ich śmierci, Magdę Turek, zmarłych z rodziny Górków, Turków, Sylwestra i Daniela Celej.

Godz. 12.00 –  Za Parafian.

II

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Poświęcenie pojazdów mechanicznych dzisiejszej niedzieli po każdej Mszy świętej, podobnie jak w latach wcześniejszych. Ofiary składane w czasie poświęcenia będą przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy, w ramach akcji 1 grosz za każdy szczęśliwie przejechany kilometr.

III

Bardzo proszę aby tegoroczny wieniec dożynkowy i uroczystość dożynkową w kościele przygotowali    w tym roku mieszkańcy Obózka i Godzisza. Tegoroczne Dożynki odbędą się w naszej parafii 21 sierpnia, na Mszy św. o godz. 12.00.