Ogłoszenia parafialne na niedzielę 23 kwietnia 2022 r.

2. Niedziela Miłosierdzia Bożego
  3. Zapisy na wakacyjne wyjazd oazowe
  4. Spotkanie z rodzicami dzieci z klas III
  5. Spotkanie z rodzicami dzieci z klas VIII

Intencje mszalne – 24 kwiecień – 1 maj 2022 r.

Niedziela –24 kwiecień 2022r.
Niedziela Miłosierdzia Bożego

Godz. 7.00 – Izabela Romanowska z Sakinówki – za sp. Franciszkę, Szymona w r. śmierci, Kazimierza, Mariannę, Antoniego Adamczyk, Stefanię, Jana, Filomenę, Romanowskich, Mariannę, Józefa Wiśniewskich, Henrykę, Jana Bębeńców.

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Barbary i Bogdana Lewińskich z Bierwiec  w r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci, wnuków i całej rodziny.

Poniedziałek25 kwiecień 2022r.

Godz. 7.00 – Lidia Wójcik z Woli Bierwieckiej – za sp. Wacława Wójcika.

Godz. 7.30 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Emila Dróżdż.

Wtorek – 26 kwiecień 2022r.

Godz. 7.00 – Elżbieta Koperska z Wierzchowin – za sp. Genowefę, Stanisława Wronów, Marie, Józefa Firlejów, Helenę, Jana Pionków, Krystynę Talarczyk.

Godz. 7.30 – KŻR Teresy Sułek z Kruszyny Stacja – za sp. Barbarę Grabowska w 30 dzień po smierci.

Środa – 27 kwiecień 2022r.

Godz. 7.00 –  Od uczestników pogrzebu – za sp. Bożenę Sułkowską.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Kazimierę Kwiatkowską.

Czwartek28 kwiecień 2022r.

Godz. 7.00 – Stanisława Kwiatkowskiego, Mariannę, Henryka Kwiatkowskich, Genowefę, Jana Kozdrach, Zofie Kowalonek.

Godz. 7.30 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Andrzeja Chojnackiego w 30 dzień po śmierci.

Piątek – 29 kwiecień 2022r.

Godz. 7.00 – Bogdan Adamski z Kruszyny Stacja – za sp. Józefę w r. śmierci, Stanisława Adamskich, Henryka, Tomasza, Ernesta Żarłok.

Sobota – 30 kwiecień 2022r.

Godz. 7.00 –  Anna Żarłok z Kruszyny – za śp. Józefę, Stanisława Adamskich, Henryka, Tomasza, Ernesta Żarłok.

Niedziela – 1 maj 2022r.

Godz. 7.00 – od Rodziny – za sp. Mariana z racji imienin, Andrzeja Nowińskich, zmarłych z rodziny Nowińskich, Małków, Kowalczyków.

Godz. 9.00 – KŻR Krystyny Bolek z Wierzchowin – dz – bl w intencji sióstr z KŻR i ich rodzin o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Królowej różańca św. a także w intencji kapłanów,                   Ks. proboszcza, ks. Grzegorza Lipca i ks. Macieja Będzińskiego  o dary Ducha św. i opiekę Maryi Matki kapłanów.

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Strażaków z OSP z Bierwiec i ich rodzin, o zdrowie, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i świętego Floriana Patrona strażaków.

Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego, możliwość zyskania odpustu zupełnego.

Rozpoczęły się zapisy na wakacyjne wyjazdy oazowe. W sprawie zapisów można się zgłaszać do mnie, do pań katechetek lub oazowych animatorek z naszej parafii. 27 kwietnia, czyli w środę po Mszy św. zawożę listę zgłoszeniową do Radomia do ośrodka oazowego.

Dziś po Mszy św. o godzinie 9.00 spotkanie z rodzicami dzieci z klas III przed uroczystością I Komunii św.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzi 9.00 spotkanie z rodzicami dzieci z klas VIII        w ramach przygotowań do przyjęcia sakramentu bierzmowania.