Ogłoszenia parafialne na niedzielę 30 stycznia 2022 roku

2. Matki Bożej Gromnicznej
  3. Kolęda
  4. I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca

Intencje mszalne –  30 styczeń – 6 luty styczeń 2022r.

Niedziela – 30 styczeń 2022r.

Godz. 7.00 – Za sp. ks. kanonika Władysława Kosiec, za śp. ks. Jana Grochowskiego, ks. Stanisława Suwałę     i Jana Jóźwika.

Godz. 9.00 –  Za Parafian.

Godz. 12.00 – Od rodziców i rodzeństwa – dz – bł w intencji Kacpra Sumińskiego z Bierwiec w 18 r. urodzin, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.

Poniedziałek – 31 styczeń 2022r.

Godz. 7.00 – Jan Górka z Bierwiec – za sp. Leokadię w r. śmierci, Stefana Górków, Franciszkę, Pawła Górków, Małgorzatę, Władysława Rdzanek.

Godz. 7.30 – Hanna Błaszczykiewicz – za śp. Stanisława w 3 r. śmierci i Mariannę Rokickich.

Wtorek – 1 luty 2022r.

Godz. 7.00 –  Jadwiga Wojtysiak z Kruszyny – za sp. Andrzeja, Henryka, Wacława w r. śmierci Maj, Irenę, Jana Wojtysiak, Elżbietę, Jana Gołąbek.

Godz. 7.30 – Wojciech Bartosiewicz z Wczasowej – za sp. Zofie Bartosiewicz w 3 r. śmierci.

Środa –  2 luty 2022r. Matki Bożej Gromnicznej

Godz. 9.00 – Irena Zegarek z Kruszyny –

Godz. 16.00 – Wiesława Maj z Bierwiec – za śp. Mariannę, Józefa Maj w r. ich śmierci, Annę Anusik, Zofię Jończyk, Natalie, Mieczysława Nesków.

Czwartek3 luty 2022r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Leokadie Adamczyk.

Piątek4 luty 2022r. I Piątek miesiąca

Godz. 15.00 – Spowiedź

Godz. 16.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Bożenę Sułkowską.

Sobota – 5 luty 2022r. I Sobota miesiąca

Godz. 7.00 – Mariana Strzelczyk z Bierwiec – za sp. Marię Władysława, Jana, Łucję Sadowskich.

Godz. 7.30 – Nabożeństwo I sobotnie.

Niedziela – 6 luty 2022r.

Godz. 7.00 – Od rodziny – za sp. Andrzeja Nowińskiego.

Godz. 9.00 –  Od dzieci – dz – bl w intencji Marii i Andrzeja Majkusiak z Wczasowej w r. ślubu, i rocznice urodzin pana Andrzeja, z okazji dnia dziadka, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci, wnuków i całej rodziny.

Godz. 12.00 – Za Parafian

Chrzest – Natalia Wojciechowska z Wczasowej.

W najbliższa środę przypada doroczne święto Ofiarowania Pańskiego, inaczej Matki Bożej Gromnicznej. Tego dna dwie Msze święte, o godz. 9.00 i 16.00. Na każdej Mszy św. powiedzenie gromnic. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego, modlimy się za zakony klauzurowe. Taca z tego dnia na zakony klauzurowe.

Zakończyłem wizytę duszpasterska czyli kolędę. Dziękuję mieszkańcom Bierwiec od Piaskowni i Bierwiec od Plebanii, za wspólna modlitwę, zoczoną ofiarę i podwiezienie samochodem. Na zakończenie dziękuje raz jeszcze wszystkim rodzinom za całej parafii, ze wszystkich wiosek za kolędowe spotkanie i złożone ofiary, gromadzone w tym roku na planowaną rozbudowę naszego parafialnego cmentarza. Na ten cel z tegorocznej kolędy wpłynęła kwota w wysokości 39600 złotych, czyli bez mała 40 tysięcy. Ofiary te wpłaciłem do Banku Spółdzielczego w Jedlińsku. Po dodaniu ofiar złożonych w czasie kolędy, stan parafialnego konta w Banku w Jedlińsku, na dzisiejszy dzień wynosi 110 000 zł.

W tym tygodniu I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Spowiedź chorych w domach w piątek od godz. 9.00. Spowiedź w kościele od godziny 15.00 do 16.00. Nabożeństwo Pierwszosobotnie w sobotę po  Mszy św. o godz. 7.00.