Ogłoszenia parafialne na niedzielę 9 stycznia 2022 r.

2. Niedziela Chrztu Pańskiego
  3. Kursy przedmałżeńskie
  4. Kolęda
  5. Koncert kolęd

Intencje mszalne – 9 – 15 styczeń 2022 r.

Niedziela – 9 styczeń 2022r.

Godz. 7.00 – Bartnik Gabriela z Czarnego Ługu – za śp. Tadeusza Bartnika w 1 r. śmierci.

Godz. 9.00 – Jolanta Maj z Obózka – Dz – bł w intencji Henryka Maja z Obózka w 60 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilata, małżonki, dzieci, wnuków i całej rodziny.

Poniedziałek – 10 styczeń 2022r.

Wtorek – 11 styczeń 2022r.
Godz. 7.00 –  Stanisława Grabowska z Bierwiec – za śp. siostrę Albertynkę w r. śmierci, zmarłych z rodziny Zangieńskich, Grabowskich, Krystynę Kundera, Marka Grabowskiego.

Środa –  12 styczeń 2022 r.

Czwartek – 13 styczeń 2022r.

Piątek – 14 styczeń 2022r.

Sobota – 15 styczeń 2022r.

Godz. 7.00 – Jadwiga Kobza z Wierzchowin – za sp. Teresę w r. śmierci, Stanisława, Ryszarda Romanowskich i Marianne Lao.

Niedziela – 16 styczeń 2022r.

Godz. 7.00 – Malwina Babut z Bierwiec – za śp. Mariannę, Józefa Kujawiaków, z okazji dnia babci         i dziadka, Jana, Antoninę Kujawiaków, Jana Mariannę Zegarków.

Godz. 9.00 – Od rodziców – dz – bł w intencji Zosi Rudeckiej z Wczasowej w 18 r. urodzin, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.

W przyszłą niedzielę Niedziela Chrztu Pańskiego. Niedziela ta kończy obchód okresu świat Bożego Narodzenia i rozpoczyna I część okresu zwykłego w ciągu roku.

Od stycznia 2022r. wznawiają działalność kursy przedmałżeńskie i dni skupienia dla narzeczonych w Błotnicy.  Nastąpiła zmiana miejsca spotkań, już nie w Białobrzegach lecz  w Gminnej Bibliotece w Jedlińsku, ulica Warecka 4. Proszę aby osoby zamierzające w najbliższym czasie zawrzeć sakrament małżeństwa, zapoznały się z terminami prowadzonych nauk.  Informacja o terminach spotkań umieszczona  jest w naszej parafialnej gablocie. Najbliższe spotkanie, 15 stycznia, od godz. 10.00 do 13.00.

Plan wizyty duszpasterskiej w parafii Bierwce 2022 r.

Rozpoczęcie o godzinie 9.00

10 styczeń 2022. (poniedziałek) – Jeziorno

11 stycznia 2022r. (wtorek) – Kruszyna. Rozpoczęcie od rodzin mieszkających przy drodze dojazdowej od Bierwiec. Następnie rodziny mieszkające od strony Jeziorna. Po zakończeniu tej części, pozostała część Kruszyny w stronę Wierzchowin. Zakończenie  u Sylwestera i Małgorzaty Kowalczyk, Kruszyna 8.

12 styczeń (środa) – Wierzchowiny – rozpoczęcie od Bogdana i Teresy Kaniewskich Wierzchowiny 2. Zakończenie u pana Antoniego Sieradzkiego, Wierzchowiny 29b.

14 styczeń (czwartek) – Sakinówka I Część. Rozpoczęcie od stron Bożej Woli, od Mieczysława i Alicji Kowalczyk, Sakinówka 62. Zakończenie u Wojciecha                i Marzanny Bednarczyk (Czarny Ług 20a).

15 styczeń (piątek) – Sakinówka II część – Rozpoczęcie od  Stanisława i Barbary Walos (Czarny Ług 19). Zakończenie u Michała i Magdaleny Kowalczyk (Wierzchowiny 30e).

16 styczeń (sobota) – Huta i Osada Janki. Rozpoczęcie od Osady Janki.

W niedzielę 9 stycznia 2022 r. na Mszy świętej i po jej zakończeniu koncert kolęd w wykonaniu dzieci i młodzieży z Gminnego Centrum Kultury w Jedlińsku.