Ogłoszenia parafialne na niedzielę 14 listopada 2021 r.

2. Taca z przyszłej niedzieli na Węższe Seminarium Duchowne w Radomiu
  3. Zbiórka do puszek – Pomoc Kościołowi w Potrzebie
  4. Mistrzostwa w szachach
  5. Sprzątanie kościoła

Intencje mszalne – 14 – 21 listopad 2021 r.

Niedziela – 14 listopad 2021 r.

Godz. 7.00 – Krystyna Kaczmarska z Bierwiec – za sp. Stanisława, Józefę, Kazimierza Kaczmarczyków, Zofię macią, Józefa i Zofie Kaczmarskich.

Godz. 9.00 – Katarzyna Gawin z Huty – za sp. Agnieszkę Piwowarczyk i zmarłych z rodziny Sułkowskich.

Godz. 12.00 – Dz – bl w intencji Katarzyny Sumińskiej z Kruszyny w 40 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Chrzest – Amelia Kruk z Kruszyny

Poniedziałek – 15 listopad 2021r.

Godz. 7.00 – Od dzieci – za sp. Mirosława Ofiarę.

Wtorek – 16 listopad 2021r.

Godz. 7.00 – Genowefa Nowińska z Kruszyny – za śp. Józefę, Józefa Małek, Bronisława, Leokadie Małek.

Środa 17 listopad  2021r.

Godz. 7.00 – Bolesława Ziółkowski – za śp. Bronisławę Ziółkowską, Helenę, Alfonsa, Joanne Fabińskich.

Czwartek18 listopad 2021r.

Piątek19 listopad 2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Jakuba Senatora.

Sobota –  20 listopad 2021r.

Godz. 7.00 – Od męża i dzieci z rodzinami – za sp. Teresę w 6 r. śmierci, Jadwigę Górka, Annę, Tadeusza Jędrzejewicz.

Godz. 7.30 – od uczestników pogrzebu – za sp. Mariannę Kujawiak.

Niedziela – 21 listopad 2021r.

Godz. 7.00 – Anna Wojciechowska z Sakinówki – za śp. Jadwigę, Tadeusza, Bogusława Wojciechowskich, Marię i Zbigniewa Żołądkiewicz.

Godz. 9.00 – Dz – bl w intencji Moniki i Rafała Majkusiak z Wczasowej w 20 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci i całej rodziny.

Taca z przyszłej niedzieli na Węższe Seminarium Duchowne w Radomiu.

W przyszła niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

W Starachowicach w dniach 27 i 28 listopada odbędą się XII Mistrzostwa Polski ministrantów w szachach. Zainteresowane osoby proszę aby się zgłosiły do mnie, po szczegółowe informacje.

Dziękuję mieszkańcom Bierwiec, Bierwiec Stacji i Kruszyny Stacji za to ze w ostatnim czasie sprzątali kościół i dbali o kwiaty w kościele. Kolejka sprzątających kościół przechodzi teraz na Zielonkę.