Ogłoszenia parafialne na niedzielę 30 października 2021 r.

1. Intencje mszalne.
  2. Zakończenie nabożeństw różańcowych.
  3. Spotkanie z rodzicami dzieci z klas III.
  4. 1 i 2 listopada.
  5. I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.

Intencje mszalne 24 – 31 październik 2021 r.

Niedziela – 31 październik 2021r.

Godz. 7.00 – Elżbieta Sumińska z Wczasowej – za sp. Tadeusza, Leona, Helenę Sumińskich, Genowefę, Bolesława Kwiatkowskich.

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Małgorzaty i Konrada Nowakowskich z Obózka w r. ślubu, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla małżonków, synów i całej rodziny.

Godz. 12.00 –  Dz – bł w intencji Wiktorii Puk z Kruszyny w 18 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.

Poniedziałek – 1 listopad 2021r. Uroczystość Wszystkich Świętych

Godz. 7.00 – Tomasz Cierzuch z Godzisza – za śp. Zofię, Jana Cierzuch, Dorotę Jasik, Jana, Mariannę, Helenę Kaczmarskich, Jadwigę, Mieczysława Wieczorek, Helenę Dusińską.

Godz. 9.00 – Rafał Sumiński z Bierwiec – za sp. Józefa, Domiclę, Mariana Katus, Annę, Henryka Sumińskich, Wandę, Jana Grabowskich.

Godz. 11.00 – Msza św. za zmarłych Parafian. Po Mszy procesja na cmentarz i wypominki jednorazowe.

Wtorek – 2 listopad 2021r.  Dzień Zaduszny

Godz. 9.00 – Agnieszka Komorowska z Czarnego Ługu – za sp. Tadeusza i Cecylie Gospodarczyk w r. śmierci.

Godz. 16.00 – W intencji zmarłych z rodziny ks. Proboszcza.

Środa 3 listopad  2021r.

Godz. 7.00 – Renata Świątkowska z Wierzchowin – za śp. Adama Świątkowskiego w 3 r. śmierci.

Godz. 7.30 – Jan Krupa z Bierwiec – za sp. Cecylie Krupa w r. śmierci, Teresę, Stanisława, Wiesława, Juliannę, Józefa Krupów.

Czwartek4 listopad 2021r.

Godz. 7.00 – Dorota Żarłok z Kruszyny Stacja – za sp. Ernesta Żarłoka.

Godz. 7.30 – KŻR Marianny Maj z Jeziorna – za zmarłe siostry z Kółka różańcowego i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek5 listopad 2021r. I Piątek miesiąca

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Stanisława Brodę.

Godz. 15.00 – Spowiedź.

Godz. 16.00 – Tadeusz Markiewicz z Bierwiec – za sp. Józefa, Józefę, Kazimierza, Jana, Stanisława Markiewiczów, Leokadię, Witolda Bieńkowskich.

Sobota –  6 listopad 2021r.  I sobota miesiąca

Godz. 7.00 – KŻR Teresy Sułek z Kruszyny Stacja – za zmarłe siostry z Kółka różańcowego.

Godz. 7.30 – Nabożeństwo I sobotnie.

Niedziela – 7 listopad 2021r.

Godz. 7.00 – Grzegorz Wziątek z Bierwiec – za śp. Janinę Wziątek w r. śmierci.

Godz. 9.00 –  Od kolegów i koleżanek – za sp. Jakuba Senatora.

Miesiąc październik dobiega końca a wraz z nim Nabożeństwa różańcowe. Dziękuję wszystkim modlącym się na różańcowych nabożeństwach. Dziękuję dorosły, młodzieży i dzieciom. Dziękuję paniom katechetkom za pomoc w prowadzeniu różańcowych nabożeństw. Dziękuje także za zorganizowanie w szkole konkursu na najładniejszy różaniec  wykonany przez dzieci.

W przyszłą niedzielę 7 listopada po Mszy św. o godz. 9.00, spotkanie z rodzicami dzieci z klas III.

Jutro 1 listopada, doroczna Uroczystość Wszystkich świętych. Tego dnia chodź to poniedziałek, mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św. Jutro 3 Msze św. o godz. 7.00; 9.00 i 11.00. Po Mszy św. o 11.00 procesja na cmentarz, modlitwy za zmarłych i odczytanie wszystkich wypominek jednorazowych.

2 Listopada we wtorek, Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 9.00 i 16.00. Przed Mszami modlitwy za zmarłych i wypominki jednorazowe.

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź chorych w domach od godz. 9.00. Spowiedź w kościele od godz. 15.00 do 16.00.

Nabożeństwo I sobotnie po Mszy św. o godz. 7.00