Ogłoszenia parafialne na niedzielę 10 października 2021 r.

2. Jerycho Rodzin
  3. Nabożeństwo Różańcowe
  4. Spotkanie dla bierzmowanych
  5. Dzień Papieski
  6. Kalendarz na 2022r.
  7. Wypominki na 2022r.

Intencje mszalne 10 – 17 październik 2021 r.

Niedziela –  10  październik 2021 r.

Godz. 7.00 – Bogumiła Gawrońska z Huty – za sp. Janusza Gawrońskiego w 2 r. śmierci, Janinę i Edwarda Gawrońskich.

Godz. 9.00 – Od męża i dzieci z rodzinnymi – za śp. Janinę Warmijak w 1 r. śmierci.

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Teresy i Marianna Jarosza z Kruszyny Stacja w 50 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Poniedziałek – 11 października  2021r.

Godz. 15.30 – Marian i Hubert Jęczkowscy – za sp. Marcina Jęczkowskiego w 30 r. śmierci, zmarłych z rodziny Jęczkowskich, Jarząbków i Wójcików.

Godz. 16.00 – Różaniec

Godz. 16.30 – Gabriela Bartnik z Czarnego Ługu – za sp. Tadeusza Bartnika.

Wtorek – 12 października 2021r.

Godz. 15.30 – Helena Frączyk z Bierwiec –

Godz. 16.00 – Różaniec

Godz. 16.30 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Marcina Ofiarę.

Środa13 października  2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Henryka Krawczyka.

Godz. 15.30 – Krystyna Dróżdż z Kruszyny –  za śp. Zofię, Edwarda, Marka Szymańskich, zmarłych z rodziny Warmijaków i Drożdżów.

Godz. 16.00 – Różaniec

Godz. 16.30 – Agnieszka Sułek z Bierwiec Stacji – za sp. Leokadie Bólkowską.

Czwartek14 października 2021r.

Godz. 15.30 –Beata Sulek z Bierwiec – za śp. Janinę, Mariana Walczaków, zmarłych z rodziny Walczaków i Romanowskich

Godz. 16.00 – Różaniec

Godz. 16.30 – Teresa Świątkowska – za śp. Adama i Huberta Światkowskich.

Piątek 15 października 2021r.

Godz. 15.30 – Teresa Potrzebowska z Kruszyny – za śp. Marianne w r. śmierci, Jana, Tadeusza, Helenę Zegarków, Mariana Potrzebowskiego, Marianne, Józefa Kujawiaków.

Godz. 16.00 – Różaniec

Godz. 16.30 – Józef Koperski z Wierzchowin – za sp. Jadwigę, Jana, Aleksandrę, Bronisława Koperskich.

Sobota –  16 październik 2021r.

Godz. 14.00 – Chrzest – Cezary Kucharski z Huty.

Godz. 15.30 – Danuta Jabłońska z Kruszyny – za sp. Jana Jabłońskiego w r. śmierci, Genowefę, Władysława, Teresę Jabłońskich, Zofie, Stanisława Malczewskich, Krystynę i Adama Gut.

Godz. 16.00 – Różaniec

Godz. 16.30 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Bożenę Sułkowską.

Niedziela –  17 październik 2021r.

Godz. 7.00 – Bożena Bień z Osady Janki –

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Urszuli i Grzegorza Jabłońskich z Kruszyny, w 10 r. ślubu, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę matki Bożej dla małżonków i dzieci: Jakuba, Joanny i Aleksandra.

Godz. 12.00 – Od męża i dzieci – dz – bł w intencji Teresy Kacperczyk w 70 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatki, męża , dzieci i wnucząt.

Dziękuję raz jeszcze ogólnie wszystkim Parafianom wspólne przeżywanie Jerycha Rodzin. Dziękuję wszystkim którzy na różne sposoby, o różnych porach dnia i nocy przychodzili do świątyni, na adoracje i wspólne modlitw. Niech Najświętsza Rodzina z Nazaretu, niech Bóg za to hojnie wszystkich wynagrodzi.

Nabożeństwo Różańcowe na dniu powszedni o godz. 16.00 w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00. Zapraszam dzieci, młodzież, dorosłych.

W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00, zaległe z września spotkanie                        z kandydatami do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

W dzisiejszą  niedziele DZIEŃ PAPIESKI, zbiórka do puszek na  Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Tak jak każdego roku od 21 lat wspieramy naszymi dobrowolnymi ofiarami uzdolnioną młodzież pochodząca z potrzebujących pomocy rodzin. Nasza Ojczyzna potrzebuje ludzi mądrych, zdolnych, kochających Boga i Ojczyznę.

Do nabycia w zakrystii katolickie kalendarz na 2022r. w cenie 10 złotych. W tym roku kalendarz poświęcony jest dobrze nam znanej modlitwie Pod twoja obronę. Tegoroczny kalendarz zawiera 12 pięknych modlitw do Matki Bożej.

Można zamawiać modlitwę wspominkową za zmarłych z rodziny na 2022r. Wypominki jak każdego roku są  jednorazowe, półroczne i roczne. W przejściu pod chórem na klęczniku wyłożone są karteczki, które można wziąć do domu i na nich wypisać imiona i nazwiska swoim zmarłych.

Mogą być oczywiście inne kartki, prosiłabym tylko aby był spisywane imiona i nazwiska na nieco większych kartkach. Wpisujemy ponadto jak każdego roku, jak długo mają być odczytywane dane wypominki i wpisujemy miejscowość z jakiej mają być wyczytywane.