Ogłoszenia parafialne na niedzielę 26 września 2021 r.

Spis treści

  1. Intencje mszalne
  2. Liczenie wiernych
  3. Spotkanie r rodzicami dzieci z klas III
  4. Nabożeństwa Różańcowe
  5. I Piątek i Sobota miesiąca
  6. Jerycho rodzin

I

Intencje mszalne – 26 wrzesień – 3 październik 2021r.

Niedziela –  26 wrzesień 2021r.      

Godz. 7.00 – Wiesław Nogalski z Huty – za śp. Weronikę, Stanisława, Edwarda Nogalskich, Helenę, Mariana Murawskich.

Godz. 9.00 –  Dz – bł w intencji pani Organistki Eweliny Górskiej w rocznice urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Godz. 12.00 –  Dz –  bł w intencji Agaty i Grzegorza Ofiara w 10 r. ślubu, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci i całej rodziny.

Chrzest– Franciszek Cichowlas z Czarnego Ługu i Marcel Walos z Czarnego Ługu

Poniedziałek – 27 wrzesień 2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Mieczysława Maja.

Godz. 7.30 –  Od uczestników pogrzebu – za śp. Henryka Krawczyka.

Wtorek – 28 wrzesień 2021r.  

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Mariannę Kujawiak.

Środa – 29 wrzesień 2021r.

Godz. 7.00 –  Od uczestników pogrzebu – za śp. Stanisława Kwiatkowskiego.

Godz. 7.30 – Od znajomych córki Kazimiery – za śp. Annę Gos.

Czwartek30 wrzesień 2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Stanisława Bienia.

Piątek 1 październik 2021r. I Piątek miesiąca  

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Eugeniusza Piątkowskiego.

Godz. 7.30 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Bogumiła Markiewicza.

Godz. 15.00 – Spowiedź.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo Różańcowe

Godz. 16.30 – Halina Maj z Bierwiec – za sp. Natalię w r. śmierci, Mieczysława Nesków, Marianne i Józefa Maj.

Sobota –  2 październik 2021r. I Sobota miesiąca    

Godz. 7.00 –  Jadwiga Kobza z Wierzchowin – za śp. Teresę, Stanisława, Ryszarda Romanowskich.

Godz. 15.30 – Anna Jabłońska z Kruszyny – za śp. Mariana, Mariannę, Stanisława Jabłońskich, Zofię, Stanisława, Jerzego Gołąbków

Godz. 16.00 – Nabożeństwo Różańcowe. Po różańcu Nabożeństwo I Sobotnie.

Godz. 16.30 – Dz – bł w intencji Teresy i Piotra Rdzanków z Bierwiec w 50 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, dla Jubilatów, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Niedziela –  3 październik 2021r.      

Godz. 7.00 –  Bezimienna – Za panią Mariolę Świątkowską z Kruszyny Stacja, w rocznie urodzin,        o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Agnieszki i Stanisława Komorowskich z Czarnego Ługu w 35 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Justyny i Wiktora Białas w 5. r. ślubu  oraz córki Wiktorii, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

II

W dzisiejszą niedzielę ogólnopolskie liczenie wiernych obecnych na Mszy św. i liczenie wiernych przystępujących do Komunii świętej.

III

Dziś po Mszy św. o 9.00 spotkanie z rodzicami dzieci z klas 3, w ramach przygotowań do uroczystości I Komunii św. i poświęcenie różańców.

IV

W najbliższy piątek rozpoczynamy miesiąc październik a wraz z nim Nabożeństwa Różańcowe.

Różaniec na dniu powszednim o godz. 16.00, w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.

Na wspólną różańcową modlitwę zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych, szczególne dzieci             i młodzież przygotowującą się do Uroczystości I Komunii  i sakramentu bierzmowania.

V

W tym tygodniu I Piątek i I Sobota miesiąca. Spowiedź chorych w domu w piątek od godz. 9.00. Spowiedź w kościele od godz. 15.00, a więc godzinę wcześnie niż w okresie letnim. Nabożeństwo     I Sobotnie w ramach nabożeństwa październikowego.

VI

Przez 24 godziny będziemy gościć w naszej parafii wędrujący obraz Świętej Rodziny w ramach tzw. Jerycha Rodzin. W naszej parafii Jerycho Rodzin z 3 na 4 października, z niedzieli na poniedziałek.

Po obraz Matki Bożej Świętorodzinne i ze Studzianny i relikwie Zelii i Ludwika Martin udaję się do parafii Goryń, w towarzystwie jednej z rodzin z naszej parafii i w towarzystwie Panów i Pań Druhów z Ochotniczej Straży Pożarne z Bierwiec. Obraz przyjedzie do naszej parafii na godz. 17.45. Nastąpi jego uroczyste wprowadzenie i o godzinie 18.00 Msza święta z kazaniem o świętości małżeństw i rodzin.

Msza  święta, będzie także o godzi 24.00 i następnego dnia, czyli w poniedziałek o godz. 16.00. Będą to Msze św. z kazaniem o małżeństwie i rodzinie.

Msza o godzinie 18.00 na którą zapraszam wszystkich Parafian, rozpoczyna naszą parafialną nieustanną 24 godzinną adoracje, Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie,  modlitwę różańcową i różne inne modlitwy prowadzone przez dzieci, młodzież i dorosłych, przez kobiety i mężczyzn, przez osoby młodsze i starsze.

Następnego dnia w poniedziałek o godz. 16.00 Msza św. połączona z zawierzeniem rodzin naszej parafii Świętej Rodzinie i  pożegnanie obrazu i relikwii.

Plan, program Jerycha rodzin wyłożony na klęczniku w przejściu  pod chórem.

Już teraz proszę wszystkich parafian, proszę poszczególne wioski, Kółka Różańcowe i rodziny aby włączyły się w to religijne wydarzenie w naszej parafii. Jest duże zapotrzebowanie na modlitwę      w intencji małżeństw i rodzin.