Ogłoszenia parafialne na niedzielę 19 września 2021 r.

Spis treści

  1. Intencje mszalne
  2. Liczenie wiernych
  3. Zapisy do parafialnej scholii
  4. Spotkanie r rodzicami dzieci z klas III.
  5. Kandydaci do bierzmowania
  6. Jerycho rodzin

I

Intencje mszalne –  19 – 26 wrzesień 2021 r.

Niedziela –  19 wrzesień 2021r.      

Godz. 7.00 – Helena Krawczyk z Kruszyny Stacja – za śp. Piotra, Rozalie Bień, Tadeusza, Małgorzatę Krawczyk.

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Teresy i Stanisława Tchórzewskich z Jeziorna w 45 r. ślubu, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Godz. 12.00 –  Od Rodziców – dz – bł w intencji Oliwii Boryczka w 18 r. urodzin, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.

Poniedziałek – 20 wrzesień 2021r.

Godz. 7.00 – Elzbieta Bolek z Kruszyny – za sp. Edwarda w r. śmierci, Zofie Bolek, Annę Pomagalską, za zmarłych z rodziny Bolków i Pomagalskich.

Godz. 7.30 –   Od uczestników pogrzebu – za śp. Jakuba Senatora.

Wtorek – 21 wrzesień 2021r.  

Godz. 7.00 – Krystyna Kiepiela z Bierwiec – za sp. Bolesława w r. śmierci, Józefę, Józefa Bieńków, Jana i Aniele Kiepiela.

Godz. 7.30 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Karola Wronę.

Środa22 wrzesień 2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Bożenę Sułkowską.

Czwartek23 wrzesień 2021r.  

Godz. 7.00 – Bogdan Adamski z Kruszyny Stacja – za sp. Tomasza Żarłoka w r. śmieric, Ernesta, Henryka Żarłok, Stanisława, Józefę, Józefa Adamskich.

Piątek 24 wrzesień 2021r.   

Godz. 7.00 – Stanisław Król z Bierwiec – za śp. Marianne w r. śmierci, Józefa, Tadeusza Glegołów, Mariannę, Wincentego, Zdzisława Król.

Sobota –  25 wrzesień 2021r.     

Godz. 7.00 – Krystyna Górka z Bierwiec –

Godz. 7.30 – Janina Bzducha z Obózka – za śp. Jana, Juliannę, Czesława Bzduchów.

Niedziela –  26 wrzesień 2021r.      

Godz. 7.00 – Wiesław Nogalski z Huty – za śp. Weronikę, Stanisława, Edwarda Nogalskich, Helenę, Mariana Murawskich.

Godz. 9.00 –  Dz – bł w intencji pani Organistki Eweliny Górskiej w rocznice urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Godz. 12.00 –  Dz –  bł w intencji Agaty i Grzegorza Ofiara w 10 r. ślubu, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci i całej rodziny.

Chrzest– Franciszek Cichowlas z Czarnego Ługu i Marcel Walos z Czarnego Ługu

II

W przyszła niedzielę ogólnopolskie liczenie wiernych obecnych na Mszy św. i liczenie wiernych przystępujących do Komunii świętej.

III

Dziewczynki pragnące śpiewać w parafialnej scholii proszę aby zgłaszały się do pani Organistki Eweliny Górskiej. Pani Organistka we współpracy z Monika Bolek i Asia Puk, będą prowadzić odnowioną parafialną scholę.

Jednocześnie dziękuję panu Andrzejowi Sławińskiemu za wieloletnią opiekę nad nasza parafialną scholą i ubogacanie śpiewem Mszy świętych i liturgicznych nabożeństw.

IV

W przyszła niedzielę po Mszy św. o 9.00 spotkanie z rodzicami dzieci z klas 3, w ramach przygotowań do uroczystości I Komunii św. i poświęcenie różańców.

V

Proszę aby kandydaci do bierzmowania regularnie przychodzili na niedzielne Msze św. z indeksem do podpisu.

VI

Przez 24 godziny będziemy gościć w naszej parafii wędrujący obraz Świętej rodziny w ramach tzw. Jerycha Rodzin. Jest o 24 godzinna modlitwa, a więc przez cały dzień i noc. W naszej parafii Jerycho Rodzin z 3 na 4 października, z niedzieli na poniedziałek Obraz przybędzie do nas z parafii Goryń, a po Bierwcach, powędruje do parafii Gózd.

Plan, program Jerycha rodzin wyłożony na klęczniku w przejściu  pod chórem.

Już teraz proszę wszystkich parafian, proszę poszczególne wioski, Kółka Różańcowe i rodziny aby włączyły się w to religijne wydarzenie w naszej parafii. Jest duże zapotrzebowanie na modlitwę w intencji małżeństw i rodzin.