Ogłoszenia parafialne na niedzielę 5 września 2021 r.

2. Kalendarz na 2022 r.
  3. Święto Narodzenia NMP

Intencje mszalne –  5 – 12 wrzesień 2021 r

Niedziela –  5 wrzesień 2021r.

Godz. 7.00 – Dz – bł w intencji Anny i Waldemara Murawskich z Sakinówki w 20 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci i całej rodziny.

Godz. 9.00 – Dz – bł  w intencji Doroty i Sylwestra Król z Bierwiec w 25 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci i całej rodziny.

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Miłosza Chełmińskiego z Urbanowa w 30 r. urodzin, z zdrowie dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Poniedziałek – 6 wrzesień 2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Elżbietę Żuchowską w 1 r. śmierci.

Godz. 7.30 – Stanisław Król z Bierwiec – za śp. Zdzisława, Mariannę, Wincentego Król, Mariannę, Józefa, Tadeusza Glegołów.

Wtorek – 7 wrzesień 2021r.

Godz. 7.00 – Teresa Potrzebowska z Kruszyny – za śp. Mariana Potrzebowskiego w 5 r. śmierci, Mariannę, Annę, Jana Potrzebowskich, Leokadię, Bronisława Małków, zmarłych z rodziny Bolków.

Godz. 7.30 – Teresa Jarosz z Kruszyny Stacja –

Środa 8 wrzesień 2021r. Narodzenie NMP. MB Siewnej.

Godz. 9.00 –  Marianna Pawelec z Bierwiec – za śp. Artura Pawelca w r. śmierci, Zygmunta, Helenę, Józefa Pawelców.

Godz. 17.00 –  Dz – bł w intencji Teresy i Mieczysława Kacperczyków, o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci i wnucząt.

Czwartek9 wrzesień 2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Jana Ofiarę.

Godz. 7.30 – Od Rodziny Bednarczyków ze Skawiny – za śp. Zofie Bednarczyk.

Piątek 10 wrzesień 2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Józefa Kujawiaka.

Godz. 7.30 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Krystynę Zbrożyna.

Sobota –  11 wrzesień 2021r.

Godz. 7.00 – Barbara Kołodziejczak z Bierwiec –

Godz. 15.00  – Od dzieci, wnuków, prawnuków – dz – bł Kazimierza Kaczmarskiego w 80 r. urodzin Krystyny Kaczmarskiej w 75 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Niedziela –  12 wrzesień 2021r.

Godz. 7.00 – Od Rodziny – za śp. Krystynę, Henryka, Janusza Skowron, Teresę, Piotra, Huberta Bolek.

Godz. 9.00 – Zuzanna Dobrzeńska z Bierwiec –

Godz. 12.00 – Od dzieci – dz – bł w intencji Marzeny i Piotra Jończyków z Wierzchowin w 30 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Chrzest – Julia Babut z Bierwiec.

Od dzisiejszej niedzieli jest nowy kalendarz do zamawiania Mszy św. na nowy 2022r. Przez pierwszy miesiąc, czyli miesiąc wrzesień, podobnie jak to było w latach ubiegłych, w wrześnie na dzień niedzielny proszę zgłaszać, zamawiać tylko Msze św. za żyjących. Czyli Msze św.     dz – bł. w 18 rocznice urodzin, lub w jakąś inną urodzin, bądź rocznicę zawarcia małżeństwa.

Natomiast od miesiąca października będzie można zgłaszać na dzień niedzielny, także Msze św. za zmarłych. Msza św. w niedziele nazywana  sumą, o godz. 12.00 zasadniczo zarezerwowana jest za Parafian.

W najbliższą środę 8 września święto Narodzenia NMP inaczej Matki Bożej Siewnej. Tego dnia Msze św.. o godz. 9.00 i 17.00. błogosławieństwo, poświęcenie ziarna siewnego na każdej         z tych Mszy św.