Ogłoszenia parafialne na niedzielę 29 sierpnia 2021 r.

2. Nowy rok szkolny
  3. I czwartek, piątek i sobota miesiąca
  4. Kandydaci do bierzmowania
  5. Kalendarz na 2022 r.

Intencje mszalne – 22  29 sierpień 2021 r.

Niedziela –  29 sierpień 2021r.

Godz. 7.00 – Od dzieci – za śp. Annę w r. śmierci, i Józefa Fudalów.

Godz. 9.00 – Od córki Renaty – dz – bł w intencji Jana Górki z Bierwiec z okazji 70 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Jolanty i Jarosława Siczek w r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków dzieci, Tomasza i Aleksandry.

Poniedziałek – 30 sierpień 2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Stanisława Kwiatkowskiego.

Godz. 7.30 – Od uczestników pogrzebu za śp. Annę Gos w 30 dzień po śmierci.

Wtorek – 31 sierpień 2021r.

Godz. 7.00 – Bożena Krupa z Bierwiec – za sp. Teresę w r. śmierci, i Stanisława Krupę.

Środa1 wrzesień 2021r.

Godz. 7.00 – Agata Ścipień z Wierzchowin za sp. Reginę Sieradzką.

Godz. 7.30 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Eugeniusza Piątkowskiego.

Czwartek2 wrzesień 2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Stanisława Brodę.

Godz. 7.30 – Od uczestników pogrzebu za śp. Bogumiła Markiewicza w 30 dzień po śmierci.

Piątek 3 wrzesień 2021r.  I Piątek miesiąca

Godz. 16.00 – Spowiedź.

Godz. 17.00 – Agnieszka Sułkowska z Wierzchowin – za śp. Łukasza Sułkowskiego w 6 r. urodzin i za Bożenę Sułkowską.

Sobota –  4 wrzesień 2021r. I Sobota miesiąca

Godz. 7.00 – Małgorzata Maj z Huty – za śp. Łukasza Maja w r. śmierci.

Godz. 7.30 – Nabożeństwo I Sobotnie.

Godz. 13.00 – Chrzest – Marcelina Jarosz z Jeziorna.

Niedziela –  5 wrzesień 2021r.

Godz. 7.00 – Dz – bł w intencji Anny i Waldemara Murawskich z Sakinówki w 20 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci i całej rodziny.

Godz. 9.00 – Dz – bł  w intencji Doroty i Sylwestra Król z Bierwiec w 25 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci i całej rodziny.

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Miłosza Chełmińskiego z Urbanowa w 30 r. urodzin, z zdrowie dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Dziś na Mszy św. o godz. 9.00 Rozpoczęcie Nowego Roku szkolnego. Zapraszam Panie Dyrektor ze szkoły w Wierzchowinach i Bierwcach, zapraszam wszystkich nauczycieli, pracowników szkół, dzieci i rodziców. Na tej Mszy św. poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych dla najmłodszych dzieci.

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź chorych w domach w piątek od godz. 9.00. Spowiedź w kościele od godz. 16.00 do 17.00.

Nabożeństwo I sobotnie po Mszy św. o godz. 7.00

Proszę aby panie Katechetki ze szkoły w Bierwcach i Wierzchowinach, zakupiły i rozdały, kandydatom do bierzmowania książeczki dla bierzmowanych, z pytaniami do zaliczenia, zdania i indeksy z którymi kandydaci będą do mnie przychodzić, do podpisu po Mszach i różnych nabożeństwach. Moje spotkania z kandydatami do bierzmowania rozpoczną się pod koniec września.

Od przyszłej niedzieli będzie nowy kalendarz do zamawiania Mszy św. na nowy 2022r. Przez pierwszy miesiąc, czyli miesiąc wrzesień, podobnie jak to było w latach ubiegłych, w wrześnie na dzień niedzielny proszę zgłaszać, zamawiać tylko Msze św. za żyjących. Czyli Msze św.      dz – bł. w 18 rocznice urodzin, lub w jakąś inną urodzin , bądź rocznicę zawarcia małżeństwa.

Natomiast od miesiąca września można zgłaszać na dzień niedzielny także Msze św. za zmarłych.