Ogłoszenia parafialne na niedzielę 1 sierpnia 2021 r.

2. Puszka na misje
  3. Ofiary z racji poświęcenia pojazdów i zbiórki na rzecz powodzian
  4. Święto Przemienienia Pana Jezusa
  5. I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca

Intencje mszalne – 1 – 8 sierpień 2021 r.

Niedziela –  1 sierpień 2021r.

Godz. 9.00 – Od babci i rodziców – dz – bł w intencji Weroniki Słomka z Obózka w 18 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Marii i Tadeusza Fudala z Bierwiec w 40 r. slabu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci, wnuków i całej rodziny.

Chrzest – Oskar Łukasz Głogowski z Wierzchowin.

Poniedziałek – 2 sierpień 2021r.

Godz. 7.00 –  Od uczestników pogrzebu – za sp. Eugeniusza Piątkowskiego.

Godz. 7.30 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Henryka Krawczyka w 7 dzień po śmierci.

Wtorek – 3 sierpień 2021r.

Godz. 7.00 – od uczestników pogrzebu – Stanisława Broda.

Godz. 7.30 – Bezimienna – CL.

Godz. 15.00 – Pogrzeb – śp. Annę Gos z Zieleńca.

Środa –  4 sierpień 2021r.

Godz. 7.00 – Od Rodziny – za sp. Andrzeja, Mariana Nowińskich, Kazimierza Kowalczyka, zmarłych z rodziny Nowińskich, Małków i Kowalczyków.

Godz. 7.30 – Bezimienna – ZT

Czwartek5 sierpień  2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Annę Gos w 7 dzień po śmierci.

Godz. 7.30 – Bezimienna – GG.

Piątek 6 sierpień 2021r. Święto Przemienienia Jezusa.  I Piątek miesiąca.

Godz. 9.00 – W intencji Panu Bogu wiadomej. ipWzB

Godz. 16.00 – Spowiedź.

Godz. 17.00 – Od Rodziny – śp. Józefa. MI.

Sobota –  7 sierpień 2021r. I Sobota miesiąca

Godz. 7.00 –  Daniela Król z Bierwiec – za śp. Józefę w r. śmierci, Franciszka Sąpór, Zygmunta, Mariannę Wstawskich, Zbigniewa Króla, Zbigniewa Wielechowskiego.

Godz. 7.30 – Nabożeństwo I sobotnie.

Niedziela –  8 sierpień 2021r.

Godz. 7.00 – Anna Wojciechowska z Wierzchowin – za śp. Tadeusza, Jadwigę, Bogusława Wojciechowskich, Marię Żołądkiewicz

Godz. 9.00 – O zdrowie i potrzebne łaski dla pewnej znanej Bogu rodziny. ipWzB

W dzisiejszą niedzielę gościmy ks. dr. Macieja Będzińskiego dyrektora Papieskich Dzieł Misyjnych     w Polsce. Ks. Maciej głosi dziś kazania na wszystkich Mszach św. Przywiózł także różne materiały, broszury i czasopisma o tematyce misyjnej. Po zakończeniu Mszy św. będziemy mogli złożyć do puszki pod chórem dobrowolną ofiarę, jako naszą pomoc na rzecz misi i misjonarzy szczególne z misjonarzy z Polski.

Tydzień temu z ofiar składanych w czasie poświęcenia pojazdów z dnia św. Krzysztofa wpłynęła kwota 1600 złotych. Z ofiar składanych jako pomoc dla ofiar powodzi w Polsce, Niemczech, Holandii i Belgii wpłynęły ofiary w wysokości 1200 złotych. W imieniu wszystkich obdarowanych dziękuję wszystkim ofiarodawcom.

W najbliższy piątek święto Przemienienia Pana Jezusa na Górze Tabor. Msze św. o godz. 9.00 i 17.00. Tego dnia odpust w parafii Goryń.

Tego dnia przypada także I Piątek miesiąca. Spowiedź chorych od godz. 9.00, spowiedź  w kościele od godz. 16.00 do 17.00.

W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 Nabożeństwo I sobotnie.