Ogłoszenia parafialne na niedzielę 25 lipca 2021 r.

2. Dziś I Światowy Dzień Babci i Dziadka
  3. Tydzień św. Krzysztofa. Poświęcenie pojazdów.
  4. Zbiórka na rzecz ofiar powodzi.
  5. Pomoc dla misji

Intencje mszalne – 25 lipiec – 1 sierpień 2021r.

Niedziela –  25 lipiec 2021r.

Godz. 7.00 – Anna Jabłońska z Kruszyny – za śp. Mariana Jabłońskiego w 4 r. śmierci.

Godz. 9.00 – Celina Dawidowska z Huty –

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Joanny Bień z Huty w 18 r. urodzin, o zdrowi, dalsze Boze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.

Chrzest – Paulina Albinowska z Bierwiec.

Poniedziałek – 26 lipiec 2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Mieczysława Maja.

Godz. 7.30 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Stanisława Bienia w 30 dzień po śmierci.

Wtorek – 27 lipiec 2021r.

Godz. 7.00 – Od rodziny – za śp. Andrzeja, Mariana Nowińskich, Kazimierza Kowalczyka, zmarłych z rodziny Nowińskich, Małków i Kowalczyków.

Godz. 7.30 – Marcin Drewnowski z Wierzchowin – za śp. Karola Wronę w 7 dzień po śmierci.

Środa –  28 lipiec 2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Stanisława Kwiatkowskiego.

Czwartek29 lipiec  2021r.

Godz. 7.00 – Janina Staniszewska – za sp. Jana Staniszewskiego w r. śmierci.

Piątek 30 lipiec 2021r.

Sobota –  31 lipiec 2021r.

Godz. 7.00 – Od dzieci – za śp. Ryszarda Wieczorka, Barbarę, Mariana Konopków, Iwonę Wojtuniak.

Godz. 7.30 – Elżbieta Będzińska z Kruszyny Stacja – za śp. Antoniego, Zofię, Mirosława, Kazimierza Kowalczyk, Zuzannę, Stanisława Będzińskich, Adama Babika, Mariana, Andrzeja Nowińskich, Andrzeja Herca, ks. kan. Władysława Kosiec, ks. Jana Grochowskiego, Jana Jóźwika i wszystkie dusze cierpiące w czyśćcu.

Niedziela –  25 sierpień 2021r.

Godz. 9.00 – Od babci i rodziców – dz – bł w intencji Weroniki Słomka z Obózka w 18 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Marii i Tadeusza Fudala z Bierwiec w 40 r. slabu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci, wnuków i całej rodziny.

Chrzest – Oskar Łukasz Głogowski z Wierzchowin.

Dziś I Światowy Dzień Babci i Dziadka

Dzisiejsza niedziela kończy Tydzień św. Krzysztofa. Dziś  po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych, rowerów, motorów, samochodów, w ramach akcji 1 grosz za każdy szczęśliwie przejechany kilometr. Ofiary składane w czasie poświęcenia pojazdów, przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

W dzisiejszą niedzielę zbiórka do puszek na rzez ofiar powodzi w Polsce, Niemczech, Belgii   i Holandii.

W przyszła niedzielę gościć będziemy ks. dr. Macieja Będzińskiego dyrektora Papieskich Dzieł Misyjnych w Polsce. Ks. Maciej wygłosi kazania na wszystkich Mszach św. poświęcone głownie tematyce misyjnej. Przywiezie również różne materiały, broszury i czasopisma o tematyce misyjnej. Po zakończeniu Mszy św. będziemy mogli złożyć do puszki pod chórem dobrowolną ofiarę, jako naszą pomoc na rzecz misi i misjonarzy szczególne z misjonarzy z Polski. Na misjach pracuje  bez mała 1900 polskich  misjonarzy i misjonarek, którzy przebywają w 99 krajach na 5 kontynentach. W śród nich są także misjonarze jako osoby świecki.