Ogłoszenia parafialne na niedzielę 18 lipca 2021 r.

2. Tydzień św. Krzysztofa. Poświecenie pojazdów.
  3. Zbiórka na rzecz ofiar powodzi.
  4. I Światowy Dzień Babci, Dziadka i osób Starszych

Intencje mszalne – 18 – 25  lipiec 2021 r.

Niedziela –  18 lipiec 2021r.

Godz. 7.00 – Regina Turek z Bierwiec – za śp. Janinę, Ryszarda w rocznicę ich śmierci, Antoniego Szatana, Magdę Turek, Daniela, Sylwestra Celej, zmarłych z rodziny Turków.

Godz. 9.00 – Od rodziny – za śp. Krystynę Maj w 2 r. śmierci i Stanisława Maja.

Chrzest – Natalia Szczepańska z Kruszyny Stacja.

Poniedziałek – 19 lipiec 2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Marianne Kujawiak.

Godz. 7.30 – Józef Kowalczyk z Kruszyny Stacja – za śp. Zofię, Antoniego, Kazimierza, Mirosława Kowalczyk, Mariana, Andrzeja Nowińskich, Adama Babika.

Wtorek – 20 lipiec 2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Jakuba Senatora.

Godz. 7.30 – Od rodziny – za śp. Krystynę Sieradzką w 3 r. śmierci, Feliksę i Stanisława Trzos.

Środa –  21 lipiec 2021r.

Godz. 7.00 – Dz – bł w intencji Agaty i Jacka Ścipień z Wierzchowin w 9 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bosej dla małżonków, dzieci i całej rodziny.

Godz. 7.30 – Od rodziny – za sp. Andrzeja , Mariana Nowińskich, Kazimierza Kowalczyka, zmarłych z rodziny Nowińskich, Małków, Kowalczyków.

Godz. 8.00 – Od uczestników pogrzebów – za śp. Bożenę Sułkowską.

Czwartek22 lipiec  2021r.

Godz. 7.00 – od uczestników pogrzebu – za śp. Wandę Ofiara.

Godz. 7.30 – Jolanta Szymaniak z Kruszyny – za śp. Mariana Jabłońskiego.

Piątek 23 lipiec 2021r.

Godz. 7.00 – Marian i Hubert Jęczkowscy – za śp. Teresę Jęczkowską w 9 r. śmierci, zmarłych z rodziny Jęczkowskich, Jarząbków i Wójcików.

Godz. 7.30 – Mariola Światkowska z Kruszyny Stacja – za sp. zmarłe koleżanki z pracy: Izabelę Siadkowską, Alinę Kielczyk i Małgorzatę Krawczyk.

Sobota –  24 lipiec 2021r.

Godz. 7.00 – Maj Marianna z Jeziorna – za śp. Karolinę w r. śmierci, Jana, Helenę, Antoniego Jaroszków, Stefana, Stanisławę, Piotra, Mieczysława Majów  i zmarłych z rodziny Drożdżów.

Godz. 7.30 – Rafał Sumiński z Bierwiec –

Godz. 8.00 – Od dzieci i wnucząt – za śp. Alicję Starzyńską w 2 r. śmierci.

Niedziela –  25 lipiec 2021r.

Godz. 7.00 – Anna Jabłońska z Kruszyny – za śp. Mariana Jabłońskiego w 4 r. śmierci.

Godz. 9.00 – Celina Dawidowska z Huty –

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Joanny Bień z Huty w 18 r. urodzin, o zdrowi, dalsze Boze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.

Chrzest – Paulina Albinowska z Bierwiec.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień św. Krzysztofa. Trawa on od dzisiejszej niedzieli do przyszłej niedziel czyli do 25 lipca. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów mechanicznych, rowerów, motorów, samochodów, w ramach akcji 1 grosz za każdy szczęśliwie przejechany kilometr. Ofiary składane w czasie poświęcenia pojazdów, przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

W przyszła niedzielę zbiórka do puszek na rzez ofiar powodzi w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii.

W przyszłą niedzielę I Światowy Dzień Babci, Dziadka i Osób Starszych, ponieważ w przyszłym tygodniu obchodzić będziemy wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców Matki Bożej czyli dziadków Pana Jezusa. Wysłuchamy za tydzień okolicznościowego list papieża Franciszka, skierowany do Babć, Dziadków i Osób Starszych.