Ogłoszenia parafialne na niedzielę 27 czerwca 2021 r.

2. Dożynki Parafialne
  3. Uroczystość św. Piotra i Pawła
  4. I czwartek, piątek i sobota miesiąca
  5. Męski Różaniec
  6. Cmentarz

Intencje mszalne – 27 czerwiec – 4 lipiec 2021r.

Niedziela –  27 czerwiec 2021r.

Godz. 7.00 –  Dz – bł w intencji Ewy i Wiesława Nogalskich z Huty w 30 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków i dla synów.

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Edyty i Artura Boryczka z Kruszyny w 20 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, córek Oliwii i Nikoli i dla całej rodziny.

Godz. 12.00 – Od mamy – dz – bł w intencji Patrycji i Marka Piskórz w 1 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków i córki Gabrieli.

Chrzest – Gabriela Piskórz z Obózka.

Poniedziałek – 28 czerwiec 2021r.

Godz. 7.00 – Elżbieta Będzińska z Kruszyny Stacja – za śp. Antoniego, Zofię, Mirosława, Kazimierza Kowalczyków, Stanisława, Zuzannę, Będzińskich, Adama Babika, Mariana, Andrzeja Nowińskich, ks. Władysława Kosiec, ks. Jana Grochowskiego i wszystkie dusze czyśćcowe.

Godz. 7.30 – Katarzyna Sumińska z Kruszyny – za śp. Andrzeja Nowińskiego (chrzestnego).

Wtorek – 29 czerwiec 2021r. Świętych apostołów Piotra i Pawła

Godz. 9.00 – Bezimienna – za wszystkie czyśćcowe dusze.

Godz. 11.00 – Pogrzeb śp. Stanisława Bienia z Huty.

Godz. 17.00 – KŻR Beaty Piwowarczyk z Czarnego Ługu – w intencji sióstr z KŻR i ich rodzin, o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Królowej Żywego Różańca, a także w intencji ks. Proboszcza, ks. Grzegorza Lipca i ks. Macieja Będzińskiego.

Środa30 czerwiec 2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Stanisława Kwiatkowskiego.

Godz. 7.30 – od uczestników pogrzebu – za śp. Bożenę Sułkowska w 30 dzień po śmierci.

Czwartek1 lipiec  2021r.

Godz. 7.00 –  Stanisław Flis z Bierwiec – za śp. Stefanię, Jana, Zbigniewa, Krzysztofa Flis.

Piątek 2 lipiec 2021r. I Piątek miesiąca

Godz. 7.00 – Jadwiga Pomarańska z Kruszyny – za śp. Jana Pomarańskiego w r. śmierci, Jana, Mariannę, Antoniego, Józefę Piechórskich.

Godz. 16.00 – Spowiedź.

Godz. 16.30 – Od dzieci z rodzinami – Dz – bl w intencji pani Grażyny Cichowlas z Czarnego Ługu, o drowi, dalsze Bozie błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Sobota –  3 lipiec 2021r. I Sobota miesiąca

Godz. 7.00 –  Barbara Kołodziejczak z Bierwiec – za śp. Kazimierę Marus w 2 r. śmierci, Leona, Józefę Marus, Walentego, Józefa, Annę, Rozalię Barszcz.

Godz. 7.30 – Nabożeństwo I sobotnie.

Godz. 11.00 – Chrzest – Jan Tadeusz Lewikowski z Kruszyny.

Godz. 8.00 – Natalia Ptasińska z Jeziorna – za sp. Mariana Ptasińskiego w 10 r. śmierci, Antoninę, Stanisława Kwietniów, Mariannę, Józefa Królów.

Godz. 17.00 – Msza święta ślubna – Renata Dyziak z Zielonki i Karol Kowalczyk z parafii Wrzos.

Intencje mszalne – 27 czerwiec – 4 lipiec 2021r

Proszę aby tegoroczne uroczystości dożynkowe przygotowali mieszkańcy Kruszyny, zarówno wieniec jak i uroczystość.

29 czerwca a więc w najbliższy wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 9.00 i  17.00. Taca z tego dnia to tzw. świętopietrze, przez na utrzymanie Stolicy Apostolskiej.

W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź chorych w domach od godz. 9.00. Spowiedź w kościele od godz. 16.00. O godz. 17.00 Msza św. o Sercu Pana Jezusa.

W sobotę nabożeństwo I sobotnie o godz. 7.30. Na tym nabożeństwie rozdam intencje dla Kółek różańcowych na drugie półrocze 2021r.

Rycerze Kolumba w Radomiu kierują zaproszenie do wszystkich mężczyzn:

Zapraszamy wszystkich mężczyzn, aby wspólną modlitwą w „ Męskim Różańcu” modlić się o szczęśliwe i bezpieczne wakacje, o ustanie pandemii, za nasze rodziny, Ojczyznę i Kościół w Polsce.

Modlitwa odbędzie się w najbliższą niedzielę, 4 lipca br., w kościele pw. Chrystusa Króla przy ul. Orląt Lwowskich w Radomiu na osiedlu Gołębiów. Rozpoczęcie  Mszą św. o godz.15.00, o godz.16.00 Konferencja i modlitwa różańcowa z zawierzeniem Matce Bożej.

Zapraszają Rycerze Kolumba

i Ks. Proboszcz Marcin Andrzejewski

Proszę o uporządkowanie grobów, szczególnie z potłuczonych lampek po przejściu czwartkowej wichury i gradobiciu.