Ogłoszenia parafialne na niedzielę 20 czerwca 2021 r.

1. Intencje mszalne – 20 – 27 czerwiec 2021 r.
  2. Jubileusz 100 – lecia szkoły w Bierwcach
  3. Zakończenie Roku szkolnego
  4. Kandydaci na ministrantów
  5. Zniesienie dyspensy

Intencje mszalne – 20 – 27 czerwiec 2021 r.

Niedziela –  20 maj 2021r.

Godz. 7.00 – Janina Majak z Bierwiec – za śp. Jana, Zofię Sawickich, Helenę, Feliksa Majaków, zmarłych z rodziny Sawickich i Majaków, Janinę, Ryszarda Bębeńców, Księdza Władysława Kosiec, zmarłych z rodziny Podsiadłych i za Krystynę Sawicką.

Godz. 9.00 –  Dz – bł w intencji Wiktorii Rosłoniec w 18 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Maki Bożej.

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Anety i Sławomira Szczepaniaków z Obózka w 20 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo dla małżonków dzieci i całej rodziny.

Poniedziałek – 21 czerwiec 2021r.

Godz. 7.00 – Od babci i dziadka z Węgierskiej Górki – za śp. Jakuba Senatora.

Godz. 11.00 – Msza św. z okazji Jubileuszu 100 – lecia Publicznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bierwcach.

Wtorek – 22 czerwiec 2021r.

Godz. 7.00 – Krystyna Jarosz z Jeziorna –

Godz. 7.30 – Dz – bł w intencji Alicji i Marka Górnik z Kruszyny w 35 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla dzieci, wnuków i całej rodziny.

Środa – 23 czerwiec 2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Marianne Kujawiak.

Godz. 7.30 – Od uczestników za śp. Wandę Ofiara w 30 dzień po śmierci.

Czwartek – 24 czerwiec 2021r.

Godz. 7.00 – Teresa Tchórzewska z Jeziorna –

Godz. 7.30 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Mieczysława Maja.

Piątek 25 czerwiec 2021r.

Godz. 7.00 – 7.00 – od Rodziny – za sp. Janinę Warmijak.

Godz. 7.30 – Janina i Jan Kaca – za śp. Dagmarę Bzducha.

Godz. 10.00 –  Msza św. na zakończenie Roku szkolnego.

Sobota –  26 czerwiec 2021r.

Godz. 7.00 – Stanisław Romanowski z Sakinówki – za śp. Jana, Stefanię Romanowskich, Jana, Henryka Bębęńca, Franciszkę, Szymona, Kazimierza Adamczyk.

Godz. 7.30 – Od dzieci z rodzinami – za śp. Henryka Kowalczyka w 1 r. śmieci i Teresę Kowalczyk.

Godz. 13.00 – Chrzest – Julia Kołodziejczak z Jeziorna.

Godz. 16.00 – Msza św. ślubna – Marlena Maj z Obózka i Jakub Matusiak z Warszawy.

Godz. 17.00 – Msza św. ślubna – Mateusz Kozłowski z Budek Wierzchowskich i Paulina Warszawska z Płocka.

Niedziela –  27 maj 2021r.

Godz. 7.00 –  Dz – bł w intencji Ewy i Wiesława Nogalskich z Huty w 30 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków i dla synów.

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Edyty i Artura Boryczka z Kruszyny w 20 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, córek Oliwii i Nikoli i dla całej rodziny.

Godz. 12.00 – Od mamy – dz – bł w intencji Patrycji i Marka Piskórz w 1 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków i córki Gabrieli.

Chrzest – Gabriela Piskórz z Obózka.

21 czerwca a więc jutro, uroczysta Msza św. z okazji Jubileuszu 100 – lecia Publicznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bierwcach. Uroczystości rozpoczną się w naszym kościele o godz. 11.00. Na Mszę świętą zaprasza pan Wójt Gminy Jedlińsk Kamil Dziewierz,  pani Dyrektor Agnieszka Szymańska, Rada Pedagogiczna, oraz cała społeczność  szkolna.

Zaprasza Uczniów, Rodziców, Absolwentów, Przyjaciół, Sympatyków i całą społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej w Bierwcach. Uroczyste kazanie wygłosi ks. dr Maciej Będziński, absolwent bierwieckiej szkoły.

W najbliższy piątek zapraszam na Mszę św. o godz. 10.00 z okazji zakończenia Roku Szkolnego. Zapraszam dzieci, młodzież, nauczycieli na czele z paniami Dyrektor i wszystkich pracowników szkoły w Bierwcach i Wierzchowinach.

Przypominam ogłoszenie z przed tygodnia. Z dniem dzisiejszym biskup Marek Solarczyk, cofa dyspensę  od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej.

W przyszłą niedziele na Mszy św. o godz. 9.00 przyjęcie kandydatów na ministrantów. Kandydaci złożą ministranckie przyrzeczenia i będą mieć poświęcone komże.