Ogłoszenia parafialne na niedzielę 4 kwietnia 2021 r.

1. Intencje mszalne – 4 – 11 kwiecień 2021r.
  2. Drugi dzień świąt Wielkanocnych
  3. Niedziela Miłosierdzia Bożego
  4. Spotkanie z rodzicami dzieci z klas III

Intencje mszalne – 4 – 11 kwiecień 2021r.

Jutro drugi dzień świąt Wielkanocnych, taca na KUL

Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego

W przyszła niedziele po Mszy św. godz. 9.00 spotkanie z rodzicami dzieci z klas III z Bierwiec i Wierzchowin, w ramach przygotowań do uroczystości I Komunii Świętej.

Intencje mszalne – 4 – 11 kwiecień 2021r.

Niedziela –  4 kwiecień 2021r. Niedziela Zmartwychwstania

Godz. 6.00 – Rezurekcja. Dz – bł w intencji Teresy i Stanisława Tchórzewskich z Bierwiec, do Pana Jezusa zmartwychwstałego, o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla małżonków, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Godz. 9.00 – Bożena Sułkowska z Wierzchowin – za sp. Eugeniusza Ptasińskiego w r. śmierci, Celinę, Michała Ptasińskich, Łukasza Sułkowskiego.

Godz. 10.30 – Dz – bł w intencji Barbary i Bogdana Lewińskich z Bierwiec w r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci i wnuków.

Chrzest – Zofia Szymaniak z Kruszyny

Godz. 12.00 – Za Parafian

Poniedziałek – 5 kwiecień 2021r. Poniedziałek Wielkanocny

Godz. 7.00 – Od żony i córek – za sp. Tadeusza Rudzińskiego w 1 r. śmierci.

Godz. 9.00 – Bogdan Adamski z Kruszyny Stacja – za sp. Ernesta Żarłoka w 2 r. śmierci, Tomasza, Henryka Żarłoków, Stanisława, Józefa, Józefę Adamskich.

Wtorek – 6 kwiecień 2021r.

Godz. 7.00 – Alicja Kowalczyk z Sakinówki – za śp. Mariannę, Edwarda, Jana, Sznyr, Juliannę, Adama Sosińskich, Mariana Kowalczyka.

Godz. 7.30 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Tadeusza Bartnika.

Godz. 12.00 – Msza pogrzebowa za śp. Jana Sąpór.

Godz. 14.00 – Pogrzeb – śp. Zofia Szatan.

Środa7 kwiecień 2021r.

Godz. 7.00 – Od znajomych – za sp. Bolesława Kaczmarskiego.

Czwartek8 kwiecień 2021r.

Godz. 7.00 – Od kolegów i koleżanek z pracy – za sp. Elżbietę Żuchowską.

Piątek9 kwiecień 2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu za sp. Stanisława Walczaka.

Godz. 7.30 – Od rodzeństwa z rodzinami – za śp. Kazimierza Kowalczyka w 7 dzień po śmierci.

Sobota –  10 kwiecień 2021r.

Godz. 7.00 – Od dzieci – za sp. Tadeusza Sąpór w 3 r. śmierci.

Godz. 7.30 – Adam Ciężkowsi z Bierwiec – za sp. Józefa, Mariannę, Teresę, Bronisława, Walentego Ciężkowskich. Kazimierę, Jana, Józefa Bieńków.

Niedziela –  11 kwiecień 2021r. Niedziela Miłosierdzia Bożego

Godz. 9.00 – Od rodzeństwa i braci – dz – bł w intencji Tomasza Majchrzaka z Czarnego Ługu w 18 r. urodzin, o zdrowi, dalsze Bożę błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.

Godz. 12.00 –  Dz – bł w intencji Marianny i Stanisława Sumińskich z Kruszyny w 50 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla dostojnych Jubilatów, a także dzieci, wnuków i całej rodziny.