Ogłoszenia parafialne na niedzielę 22 listopada 2020 r.

1. Opłatki na Wigilijny stół.
  2. Rozpoczęcie Adwentu.
  3. Ogłoszenia parafialne na niedzielę 22 listopada 2020 r.

I.

W tym roku z powodu sytuacji epidemicznej, opłatki na Wigilijny stół będziemy odbierać sami. Ministranci i inne osoby, nie będą roznosić opłatków do poszczególnych rodzin w naszej parafii, tak jak to było w latach minionych. Opłatki będziemy mogli odebrać sami w kościele lub na plebanii. Poświęcenie opłatków tak jak każdego roku, w I niedzielę Adwentu czyli 29 listopada. Od tego dnia będzie można odbierać opłatki na rodzinny Wigilijny stół.

Opłatki będą wyłożone w kościele, obok chrzcielnicy. Będzie je można sobie wziąć przed lub po Mszy św. W niedzielę także między Mszami, kościół będzie otwarty i również wtedy będzie można po nie przyjść.  Szczególnie te osoby, które mają obawę przed wirusem i te które są świadome są ograniczeń i  limitów wiernych na Mszy św. Przychodząc po opłatek miedzy Mszami, będziemy mieli także okazje od prywatnej, osobistej modlitwy w ciszy kościoła. Opłatki będzie można także wziąć po Mszy św. porannej w  dolnej kaplicy w Okresie Adwentu.

Ofiary składane od puszki, będą przeznaczone na potrzeby kościoła.

II.

Następna niedzielę rozpoczęcie okres Adwentu, czyli przygotowania do świąt Bożego Narodzenia. W przyszłą niedzielę o 6.30 śpiew Godzinek o NMP.

Ogłoszenia parafialne na niedzielę 22 listopada 2020 r.

Intencje mszalne – 22 – 29 listopad 2020r.

Niedziela – 22 listopad 2020r.

Godz. 7.00 – Grzegorz Wziątek z Bierwiec – Janinę wziątek w r. śmierci.

Godz. 9.00 – Teresa Sułkowska z Huty –  za śp. Agnieszkę Piwowarczyk w 18 r. śmierci, Mariannę, Stanisława Nadolnych, zmarłych z rodziny Sułkowskich, Nadolnych i Dyziaków.

Godz. 12.00 – Dz – bl w intencji Mileny i Grzegorza Kozłowskich z Bierwiec w 10 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci i całej rodziny.

Poniedziałek – 23 listopad 2020r.

Godz. 7.00 – Stanisław Król z Bierwiec – za sp. Józefa w r. śmierci, Mariannę, Tadeusza Glegołów, Wincentego, Mariannę, Zdzisława Królów.

Wtorek – 24 listopad 2020r.

Godz. 7.00 –  Elżbieta Rojecka z Bierwiec – za sp. Cecylię, Józefa Chojnackich.

Środa25 listopad 2020r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu za śp. Andrzeja Szatana w 30 dzień po śmierci.

Godz. 7.30 – Od Rodziny – za sp. Reginę Sieradzką w 7 dzień po śmierci.

Czwartek26 listopad 2020r.

Godz. 7.00 – Mieczysław Maj z Radomia – za śp. Janusza i Jadwigę Klima.

Piątek27 listopad  2020r.

Sobota –  28 listopad 2020r.

Godz. 7.00 – Halina Krupa z Bierwiec – za sp. Mariannę w r. śmierci, Józefa, Eugeniusza, Pawła, Marianne Krupów, Ignacego, Mariannę Majchrzaków, Elżbietę Konarską.

Godz. 7.30 – Roman i Elżbieta Kosteccy z Sakinówki – za śp. Irenę i Kazimierza Kosteckich.

Niedziela – 29 listopad 2020r.

Godz. 6.30 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

Godz. 7.00 – Anna Bojarska z Miejskiej Dąbrowy – za śp. Leokadię, Józefa Michalczewskich, Franciszkę, Stanisława Ofiarów, Teresę Kowalczyk.

Godz. 9.00 – Monika Sumińska z Kruszyny – za sp. Mariana Zbrożynę w 6 r. śmierci.