Ogłoszenia parafialne na niedzielę 1 listopada

5. I Piątek miesiąca
  6. I Sobota miesiąca
  7. Intencje mszalne 1 listopada – 7 listopada

Przeżywamy doroczną uroczystość Wszystkich Świętych. Dziś 3 Msze św. O godzinie 7.00; 9.00 i 11.00. Tego dnia z powodu epidemii po Mszy św. o godz. 11.00 nie będzie procesji na cmentarz. Wszystkie wypominki jednorazowe odczytam w kościele, bezpośrednio po Mszy św. o godz. 11.00.

2 listopada w Dzień Zaduszny  Msze św. o godz. 9.00 i 16.00. Wszystkie wypominki jednorazowe ponownie odczytam w Dzień Zaduszny 2 listopada, przed Mszami Św.

Papież Franciszek wyjątkowo w tym roku wydłużył czas zyskiwania odpustów zupełnych za zmarłych w miesiącu listopadzie. Nie od 1 do 8 listopada ale przez cały miesiąc listopad.   Odpust zyskujemy pod zwykłymi warunkami. Przystępujemy do Komunii Świętej, modlimy się w intencji Ojca św. i nawiedzamy cmentarz.

Cała Polska jest aktualnie w strefie czerwonej. W kościołach obowiązuje limit 1 osoby na 7 m2. W naszym kościele na Mszy św. jednocześnie może brać udział max. około 60 osób.

W prezbiterium tu gdzie ołtarz 10 osób, na dole tu gdzie wierni siadają w ławkach 40 osób    i na chórze 10 osób. Osoby te powinny byś równomiernie rozproszone, po prawej i lewej stronie, zachowując odpowiedni dystans.

Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zwraca się z prośbą do ozdrowieńców z Covid 19 o dodawanie osocza krwi. Zainteresowany szczegółowe informacji mogą odnaleźć na stronach internetowych Centrum Krwiodawstwa w Radomiu.

W tym tygodniu I Piątek miesiąca. Spowiedź w kościele od godz. 15.00. O godzinie 16.00 Msza o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.

Najbliższa Sobota to I Sobota miesiąca. Nabożeństwo I Sobotnie o 7.30.

Intencje mszalne 1 listopada – 7 listopada

Intencje mszalne – 1 – 8 listopad 2020r.

Niedziela – 1 listopad 2020r. Uroczystość Wszystkich Świętych

Godz. 7.00 –  Tomasz Cierzuch z Godzisza – za śp. Zofię, Jana Cierzuch, Dorotę Jasik, Jana, Mariannę, Helenę Kaczmarskich, Mieczysława Wieczorka.

Godz. 9.00 – Rafał Sumiński z Bierwiec – za śp. Józefa w r. śmierci, Domicellę, Marianne Katus, Jana, Wandę Grabowskich, Henryka, Annę Sumińskich, Janinę Mizińską.

Godz. 11.00 – Msza św. za wszystkich zmarłych Parafian.

Poniedziałek – 2 listopad 2020r.  Dzień Zaduszny.

Godz. 9.00 – Jadwiga Skiba z Sakinówki – za śp. Grzegorza, Jana, Kazimierę Skibów, Józefa, Cecylię, Jana Sumińskich.

Godz. 16.00 – Za zmarłych z rodziny ks. Proboszcza.

Godz. 16.45 –  Od ojca, męża, dzieci, rodzeństwa – za śp. Danutę Górka w 30 dzień po śmierci.

Wtorek – 3 listopad 2020r.

Godz. 7.00 – Od Uczestników pogrzebu za śp. Adama Świątkowskiego w 2 r. śmierci.

Środa – 4 listopad 2020r.

Godz. 7.00 – KŻR Teresy Sułek z Bierwiec Stacji – za sp. ks. kan Władysława Kosiec, za zmarłe siostry z Kółka Różańcowego i Jana Jóźwika.

Godz. 7.30 – Dorota Żarłok z Kruszyny Stacja – za sp. Ernesta Żarłoka.

Czwartek5 listopad 2020r.

Godz. 7.00 – Od zony i dzieci – za ,sp. Tadeusza Rudzińskiego.

Piątek –  6 listopad 2020r. I Piątek miesiąca.

Godz. 15.00 –  Spowiedź.

Godz. 16.00 – Tadeusz Markiewicz z Bierwiec – za sp. Józefa, Józefę, Kazimierza, Jana, Stanisława Markiewiczów, Leokadię Bieńkowską.

Sobota –  7 listopad 2020r. I Sobota miesiąca.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu za sp. Teresą Ciężkowską.

Godz. 7.30 – Nabożeństwo I Sobotnie.

Niedziela – 8 listopad 2020r.

Godz. 7.00 – Stanisława Grabowska z Bierwiec –

Godz. 9.00 –  Dz – bł w intencji Renaty i Pawła Słomków z Czarnego Ługu w 25 rocznice ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Marki Bożej dla Jubilatów i dla dzieci.

Godz. 12.00 – Dz – bl w intencji Ireny i Janusza Starzyków z Czarnego Ługu w 40 r. ślubu, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci, wnuków i całej rodziny.