Ogłoszenia duszpasterskie na niedzielę 25 października 2020r.

1. Nabożeństwo różańcowe na dniu powszednim o godzinie 16.00, natomiast w niedziele po Mszy św. o godzinie 12.00.
  2. Można składać wypominki za zmarłych ze swoich rodzin. Wypominki, roczne, półroczne lub jednorazowe.
  3. W najbliższą niedzielę, przypada doroczna uroczystość Wszystkich Świętych. Tego dnia 3. Msze św. o godzinie 7.00; 9.00 i 11.00. Tego dnia z powodu epidemii po Mszy św. o godz. 11.00 nie będzie procesji na cmentarz. Wszystkie wypominki jednorazowe odczytam w kościele, bezpośrednio po Mszy św. o godzi. 11.00.

Wszystkie wypominki jednorazowe ponownie odczytam w Dzień Zaduszny 2 listopada.        W dniach od 1 do 7 listopada możemy zyskać odpust zupełny, który ofiarujemy za  bliskich nam zmarłych.  Odpust zyskujemy pod zwykłymi warunkami. Przystępujemy do Komunii Świętej, modlimy się w intencji Ojca św. i nawiedzamy cmentarz.
  4. Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zwraca się z prośbą do ozdrowieńców z COVID 19 o dodawanie osocza krwi. Zainteresowany szczegółowe informacji mogą odnaleźć na stronach internetowych Centrum Krwiodawstwa w Radomiu.

Intencje mszalne – 25 październik – 1 listopad 2020 r.

Niedziela –  25 październik 2020r.

Godz. 7.00 – Janina Majak z Wczasowej – za śp. Jana, Zofię Sawickich, Helenę, Feliksa Majaków, zmarłych z rodziny Sawickich i majaków, Janinę Bębęńca, ks. Władysława Kosiec, Marię, Stanisława Podsiadłych i Krystynę Sawicką.

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Ewy i Krzysztofa Ofiara z Bierwiec w 35 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Małgorzaty i Konrada Nowakowskich z Obózka w rocznice ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci i całej rodziny.

Poniedziałek – 26 październik 2020r.

Godz. 15.30 –  Tadeusz Piechurski z Raszyna –  za śp. Jana, Mariannę, Antoniego, Józefę Piechórskich, Jana Pomarańskiego.

Godz. 16.00 – Różaniec.

Godz. 16.30 –  Od dzieci, wnuków i prawnuków – dz – bł w intencji Jana Ofiary z Bierwiec w 85 r. urodzin, o zdrowie,

Dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilata, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Wtorek –  27 październik 2020r.

Godz. 15.30 –  Elzbieta Koperska z Wierzchowin – za śp. Tadeusza Nadolskiego, Janinę, Stanisława Grylaków, Stefana Sołtysa.

Godz. 16.00 – Różaniec.

Godz. 16.30 – Andrzej Sułek z Bierwiec – za śp. Stefana w r. śmierci, Zofię, Józefa, Mariannę Sulek.

Środa – 28 październik 2020r.

Godz. 15.30 – Daniela Król z Bierwiec – za śp. Zbigniewa Króla w 4 r. śmierci.

Godz. 16.00 – Różaniec.

Godz. 16.30 – Od Rodziny – za sp. Teresę, Stanisława Romanowskich, Jan, Zofie Górków, Juliannę, Józefa Romanowskich.

Czwartek29 październik 2020r.

Godz. 15.30 –  Ignacy Marszałkiewicz z Gozdu – za śp. Mariannę, Tadeusza Marszałkiewicz w 10 r. ich śmierci, Jana Marszałkiewicza, Helenę, Jana, Mariannę Bieniek.

Godz. 16.00 – Różaniec.

Godz. 16.30 – Agnieszka Komorowska z Czarnego Ługu – za śp. Tadeusza Komorowskiego, Tadeusza, Cecylie Gospodarczyk, zmarłych z rodziny Gospodarczyków i Komorowskich i za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek – 30 październik 2020r.

Godz. 15.30 – W pewnej intencji znanej Panu Bogu. MI

Godz. 16.00 – Różaniec.

Godz. 16.30 – Agata Koperska z Wierzchowin – za śp. Jadwigę, Bronisława Koperskich, Waldemara Wiśniewskiego, Władysława Sieradzkiego.

Sobota –  31 październik 2020r.

Godz. 7.00 – Od Rodziny – za śp. Barbarę Sadowską w 3 r. śmierci, Helenę Rybińską, Andrzeja Sadowskiego.

Godz. 15.30 –  Za śp. ks. kan Władysława Kosiec.

Godz. 16.00 – Różaniec.

Godz. 16.30 – Od uczestników pogrzebu za śp. Janinę Warmijak w 30 dzień po śmierci.

Niedziela – 1 listopad 2020r.

Godz. 7.00 –  Tomasz Cierzuch z Godzisza – za śp. Zofię, Jana Cierzuch, Dorotę Jasik, Jana, Mariannę, Helenę Kaczmarskich, Mieczysława Wieczorka.

Godz. 9.00 – Rafał Sumiński z Bierwiec – za śp. Józefa w r. śmierci, Domicellę, Marianne Katus .

Godz. 11.00 – Msza św. za wszystkich zmarłych Parafian.