Ogłoszenia parafialne na niedzielę 18 października 2020 r.

1. Nabożeństwo różańcowe na dniu powszednim o godzinie 16.00, natomiast w niedziele po Mszy św. o godzinie 12.00. Zapraszam na nie dzieci, młodzież i dorosłych.
  2. Dziś na Mszy Św. o godzinie 12.00 przyjęcie 5 kandydatów na ministrantów, do grona ministrantów naszej parafii. Kandydaci złożą ministranckie przyrzeczenia i będą mieć poświęcone komże.
  3. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00, spotkanie rodziców dzieci z Klas III, w ramach przygotowań do uroczystości I Komunii Św.
  4. Dzisiejszej niedzieli ogólnopolskie liczenie wiernych obecnych na Mszy św. i przyjmujących Komunię św.
  5. Dziękuję mieszkańcom Urbanowa za sprzątanie i dekorowanie kwiatami kościoła w ostatnim czasie. Kolejka sprzątających przechodzi teraz na Obózek a potem na Godzisz.

Intencje mszalne – 18 – 25 październik 2020 r.

Niedziela –  18 październik 2020r.

Godz. 7.00 – Bogdan Adamski z Kruszyny Stacja – za śp. Tomasza  w r. śmierci, Henryka, Ernesta Żarłoków, Józefę, Stanisława Adamskich.

Godz. 9.00 – Danuta Jabłońska z Kruszyny – za śp. Jana, Genowefę, Władysława, Teresę Jabłońskich, Zofię, Stanisława Malczewskich, Krystynę, Adama Gut.

Godz. 12.00 – Od żony i dzieci – dz – bł w intencji Sylwestra Króla z Bierwiec w 50 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Poniedziałek – 19 październik 2020r.

Godz. 15.30 – Dorota Żarłok z Kruszyny – za śp. Henryka, Ernesta Żarłok, Henryka Kwietnia, zmarłych z rodziny Adamskich, Adamczyków, Kwietniów i Żarłoków.

Godz. 16.00 – Różaniec.

Godz. 16.30 – Od żony i dzieci za śp. Zbigniewa Koperka w 2 r. śmierci.

Wtorek –  20 październik 2020r.

Godz. 15.30 – Eugeniusz Piątkowski z Wierzchowin – za śp. Wiktora, Edwarda, Mariannę Piątkowskich.

Godz. 16.00 – Różaniec.

Godz. 16.30 – Małgorzata Zegarek z Bierwiec – za śp. Lucjana, Antoniego, Katarzynę Gniadków, Mariannę, Piotra Kowalczyków.

Środa – 21 październik 2020r.

Godz. 15.30 – W pewnej intencji znanej Panu Bogu. MI

Godz. 16.00 – Różaniec.

Godz. 16.30 – Mirosława Barańska z Sakinówki – za śp. Stefanię w r. śmierci, Józefa, Piotra Marków, Halinę Tomasik, Anetę Dudek, zmarłych z rodziny Marków i Krawczyków.

Czwartek – 22 październik 2020r.

Godz. 15.30 – Jadwiga Warchoł  z Kruszyny – za śp. Józefę, Wacława Chmielewskich, Annę, Jana Warchoł,                     ks. Kazimierza Kapustę, Kazimierza Chmielewskiego.

Godz. 16.00 – Różaniec.

Godz. 16.30 – Celina Dawidowska z Huty – za sp. Kazimierza Rafalaka.

Piątek – 23 październik 2020r.

Godz. 15.30 – KŻR Marianny Maj z Jeziorna – za sp. zmarłe siostry z Kółka Różańcowego, za zmarłych z ich rodzin, za zmarłych księży proboszczów ks. Bronisława Kaczmarskiego, Józefa Suligowskiego, Władysława Kosiec, ks. Jana Grochowskiego i Jana Jóźwika.

Godz. 16.00 – Różaniec.

Godz. 16.30 – Od kolegów i koleżanek z Wydziału Geodezji w Radomiu – za śp. Kazimierza Rafalaka.

Sobota –  24 październik 2020r.

Godz. 13.00 – Chrzest – Zofia Bartnik z Huty.

Godz. 15.30 – Elżbieta Sumińska z rodzina – za sp. Tadeusza Sumińskiego w r. śmierci, Leona, Helenę Sumińskich, Bolesława, Genowefę Kwiatkowskich.

Godz. 16.00 – Różaniec.

Godz. 16.30 – Waldemar Murawski z Sakinówki – za śp. Mariannę, Józefa, Tadeusza Cielniak, Stanisława, Zofie Murawskich.

Niedziela –  25 październik 2020r.

Godz. 7.00 – Janina Majak z Wczasowej – za śp. Jana, Zofię Sawickich, Helenę, Feliksa Majaków, zmarłych z rodziny Sawickich i majaków, Janinę Bębęńca, ks. Władysława Kosiec, Marię, Stanisława Podsiadłych i Krystynę Sawicką.

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Ewy i Krzysztofa Ofiara z Bierwiec w 35 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Małgorzaty i Konrada Nowakowskich z Obózka w rocznice ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci i całej rodziny.