Ogłoszenia parafialne na niedzielę 27 września 2020 r.

1. Październik miesiącem Różańca Świętego
  2. Spotkanie z kandydatami do przyjęcia bierzmowania
  3. Porządek nabożeństw różańcowych.
  4. I Piątek miesiąca.
  5. I Sobota miesiąca.
  6. Msza na rozpoczęcie roku formacyjnego.
  7. Przepisy sanitarne w związku z epidemią COVID-19.
  8. Książeczka z informacją jak odmawiać Nowennę Pompejańską.
  9. Intencje mszalne 27 wrzesień – 4 października 2020 r.

I.

Zbliża się miesiąc październik, miesiąc Różańca świętego. W dzisiejszą niedzielę, na Mszy św. o godz. 9.00, poświęcenie różańscy dla dzieci z klas III, w ramach przygotowań do uroczystości I  Komunii Św.

II.

Dziś po Mszy św. o godz. 9.00, pierwsze spotkanie z kandydatami do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. w dolnej kaplicy. Obecność obowiązkowa.

III.

W najbliższy czwartek rozpoczynamy miesiąc październik i zarazem miesiąc różańca świętego. Nabożeństwo różańcowe na dniu powszednim o godzinie 16.00, natomiast w niedziele po Mszy św. o godzinie 12.00.

IV.

2 październik a wiec w najbliższy piątek I Piątek miesiąca i zarazem wspomnienie Aniołów Stróżów. Do chorych udaję się od godz. 9.00. Spowiedź w kościele od godziny 15.00. O godz. 16.00 Nabożeństwo Różańcowe. Msza św. o Sercu Pana Jezusa na Mszy św. o godz. 16.30.

V.

Najbliższa sobota, to I sobota miesiąca października. O godz. 16.00, różaniec i nabożeństwo I sobotnie.

VI.

W najbliższa sobotę o godz. 10.00 – Msza św. na rozpoczęcie roku formacyjnego, duszpasterskiego dla dzieci i młodzieży z oazy, scholi i ministrantów.

VII.

Bardzo proszę aby stosować się do przepisów sanitarnych i w kościele na Mszy św. zakładać maski na usta i nos. Proszę szczególnie o to osoby wchodzące na chór.

VIII.

W przejściu pod chórem są wyłożone małe książeczki, z krótkimi, podstawowymi, najważniejszymi informacjami jak odmawiać Nowennę Pompejańską. Wiele informacji o tej modlitwie możemy znaleźć w Internecie, szczególnie na internetowej stronie „rosemaria.pl”.

Intencje mszalne 27 wrzesień – 4 październik 2020 r.

Niedziela – 27  wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 –   Bożena Krupa – Bierwce – Kana Kamińskiego w 4 r. śm. Józefę, Józefa Kamińskich, Józefę i Władysława Wójtowiczów,

Godz. 9.00 –    Wiesław Nogalski – Huta – za śp. Weronikę Nogalską w 1. r. śm., Stanisława Nogalskiego, zmarłych z rodziny Nogalskich i Starzyków.

Godz. 12.00 –   Dz. – bł. w intencji Dawida Drewnowskiego z Wierzchowin w 18 r. urodzin o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.

Poniedziałek – 28 wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 – Marianna Kujawiak z Bierwiec – za śp. Jana w r. śmierci, Antoninę  Kujawiaków, Jana, Mariannę, Helenę, Tadeusza Zegarków.

Wtorek –  29 wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 –  Bezimienna – w pewnej intencji znanej Panu Bogu. MI

Środa – 30 wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 – Stanisława Grabowska z Bierwiec –

Czwartek – 1 październik 2020r.

Godz. 15.30 – Agnieszka Górka z Bierwiec – za śp. Zofię, Feliksa Mizińskich, Jadwigę, Andrzeja, Jana, Helenę, Józefa Wołczyńskich, Teresę, Ryszarda Cymerów.

Godz. 16.00 Różaniec.

Halina Maj z Bierwiec – za śp. Natalię Neska w r. śmierci i Mieczysława Neskę.

Piątek – 2 październik 2020r. I Piątek miesiąca

Godz. 15.00 – Spowiedź.

Godz. 16.00 Różaniec.

Godz. 16.30 – Od rodziny za sp. Dominika Ślędakowskiego.

Sobota –  3 październik 2020r. I Sobota miesiąca

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu za sp. Henryka Kowalczyka.

Godz. 10.00 – Msza św. na rozpoczęcie roku formacyjnego, duszpasterskiego dla dzieci i młodzieży z oazy, scholii i ministrantów.

Godz. 15.30 – Stanisława Zegarek z Bierwiec – za śp. Mariannę, Antoniego,  Franciszka piwowarczyków, Annę, Józefa Wilkoszów, Tadeusza Korusa.

Godz. 16.00 Różaniec.

Godz. 16.30 – Od męża i dzieci – za sp. Antoninę Ofiara.

Niedziela –  4 październik 2020r.

Godz. 7.00 – Stanisław Romanowski z Sakinówki – za sp. Franciszkę, Szymona Kazimierza Adamczyków, Jan, Stefanie Romanowskich.

Godz. 9.00 – Helena Krawczyk z Kruszyny Stacja – za sp. Piotra, Rozalię, Tadeusza, Barbarę Bień, Stefanię, Mariana Płachta.

Godz. 12.00 –    Dz – bł w intencji Aleksandry Bromińskiej z Bierwiec w 18 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.