Ogłoszenia parafialne na niedzielę 20 września 2020 r.

Ogłoszenia

1. 29 września a więc już niedługo, minie 1 rocznica odkąd w naszej parafii odmawiamy modlitwę do św. Michała Archanioła. Cieszę się ze wielu naszych parafian zna ją już na pamięć, odmawia nie tylko w kościele, ale także prywatnie w domu. Jeśli ktoś pragnie odmawiać nowennę do św. Michała Archanioła, to powonień rozpocząć ja w dniu dzisiejszym.
  2. W najbliższą sobotę o godzinie 11.00, kolejne spotkanie dla kandydatów na ministrantów.
  3. Zbliża się miesiąc październik, miesiąc Różańca świętego, dlatego w najbliższą niedzielę 27 września, na Mszy św. o godz. 9.00, poświęcenie różańscy dla dzieci z klas III, w ramach przygotowań do uroczystości I Komunii św.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00, pierwsze spotkanie z kandydatami do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Po Mszy św. w dolnej kaplicy. Obecność obowiązkowa.
  5. W przyszła niedzielę w przejściu pod chórem będą wyłożone małe książeczki, z krótkimi, podstawowymi, najważniejszymi informacjami jak odmawiać Nowennę Pompejańską. Wiele informacji o tej modlitwie możemy znaleźć w Internecie, szczególnie na internetowej stronie „rosemaria.pl”.

Intencje mszalne 20 – 27 września 2020r.

Niedziela – 20  wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 – Od rodziny – za sp. Krystynę, Henryka , Janusza Skowron i zmarłych z rodziny Skowronów.

Godz. 9.00 –  Dz – bł w intencji Teresy i Stanisława Tchórzewskich w rocznicę ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci, wnuków i całej rodziny.

Godz. 12.00 –  Dz – bł w intencji Damiana Dąbrowskiego z Wczasowej w 18 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.

Chrzest – Antoni Romanowski z Huty.

Poniedziałek – 21 wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 –  Elżbieta Bolek z Kruszyny – za śp. Edwarda, Zofię Bolek, Annę Pomagalską, zmarłych z rodziny Bolków i Pomagalskich.

Wtorek –  22 wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 – Król Stanisław z Bierwiec – za śp. Mariannę w r. śmierci, Józefa, Tadeusza Glegołów, Wincentego, Mariannę, Zdzisława Król.

Godz. 7.30 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Kazimierza Rafalaka w 30 dzień po śmierci.

Środa – 23 wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 –  Anna Żarłok – Kruszyna – za śp. Tomasza w r. śm., Henryka, Ernesta Żarłoków

Godz. 7.30 – Janina Bzducha z Obózeka –  za śp. Jana, Juliannę, Czesława Bzduchów, Piotra Jemiołka.

Czwartek – 24 wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 –  Grażyna Wójcik – za śp. Józefa Jarząbka w r. śm., Zofię Jarząbek, Józefę i Józefa Wójcik.

Piątek – 25 wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 –   Od ucz. pogrzebu za śp. Tadeusza Rudzińskiego.

Godz. 7.30 – Marianna Sumińska – Kruszyna – za śp. Józefę, Halinę, Mirosława w 1. r. śm., Jana, Pawła Sumińskich, Stanisławę, Henryka, Jana, Władysława Drożdżów. Władysławę i Stanisława Kucharskich.

Sobota –  26 wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 –    Od Rodziny za śp. Stanisława Maja w 10 r. śm.

Godz. 7.30 – Krystyna Górka z Bierwiec –

Godz. 15.00 – CHRZEST – Jan Ofiara – Kruszyna Stacja

Godz. 16.00 – Dz. błag. w intencji Julii Grzybowskiej z Sakinówki w 18 r. urodzin.

Niedziela – 27  wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 –   Bożena Krupa – Bierwce – Kana Kamińskiego w 4 r. śm. Józefę, Józefa Kamińskich, Józefę i Władysława Wójtowiczów,

Godz. 9.00 –    Wiesław Nogalski – Huta – za śp. Weronikę Nogalską w 1. r. śm., Stanisława Nogalskiego, zmarłych z rodziny Nogalskich i Starzyków.

Godz. 12.00 –   Dz. – bł. w intencji Dawida Drewnowskiego z Wierzchowin w 18 r. urodzin o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.