Ogłoszenia parafialne na niedzielę 6 września 2020 r.

1. Święto Matki Bożej Siewnej
  2. Kandydaci na ministrantów
  3. Zbiórka elektrośmieci
  4. Kalendarz na 2021r.
  5. Intencje mszalne 6 – 13 września 2020 r.

I.

W najbliższy wtorek, 8 września święto Narodzenia NMP, czyli Matki Bożej Siewnej. Msze św. o godz. 9.00  i  17.00. Poświęcenie ziarna siewnego na obydwu Mszach świętych.

II.

Zapraszam w przyszłą sobotę chłopców z naszej parafii, którzy chcieli by być ministrantami w naszym kościele. Zapraszam kandydatów na ministrantów w sobotę na godz. 11.00. Spotkanie będzie trwało równo godzinę, do godz. 12.00.

Wiem ze jest pewna grupa chłopców z klas 4, którzy chcą być ministrantami, ale są także chłopcy ze starszych klas, których także zapraszam do wstąpienia w szeregi ministrantów w naszej parafii. Chłopcy mieliby spotkania przygotowujące i pod koniec października, przed uroczystością Wszystkich Świętach, złożyliby ministranckie przeleczenia i byliby dołączeni da starszych ministrantów.

III.

Przypominam że 8 września, w wtorek od godz. 9.00, zbiórka elektrośmieci w naszej parafii. Tak jak każdego roku składamy je na parafialnym parkingu. Zużyty sprzęt można przywieź dzień wcześniej.

IV.

Od dzisiejszej niedzieli można zamawiać Msze św. na nowy 2021r. Podobnie jak w latach ubiegłych przez pierwszy miesiąc, czyli przez miesiąc wrzesień, proszę zamawiać Msze św. w niedziele, za żyjących, a więc Msze św. w rocznice urodzin i w rocznice zawraca małżeństwa. Takich Mszy św. w naszej parafii jest wiele. Od miesiąca października będzie można także zamawiać  Msze św. za zmarłych także w dzień niedzielny. Na tygodniu, na dniu powszednim można zamawiać  Msze św. za zmarłych, bez żadnych czasowych ograniczeń, czyli od dziś.

Intencje mszalne 6 – 13 września 2020 r.

Intencje mszalne – 6 – 13 wrzesień 2020r.

Niedziela – 6 wrzesień 2020r.

Godz. 9.00 –  Od dzieci – Dz – bł w intencji Beaty i Grzegorza Wziątek z Bierwiec, w 25 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla dzieci i dla całej rodziny.

Godz. 12.00 –  Od żony i dzieci – Dz – bł w intencji Mirosława Jarosza z Jeziorna w 50 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opieki Matki Bożej.

Chrzest – Michał Dróżdż z Kruszyny.

Poniedziałek – 7 wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 – Teresa Potrzebowska z Kruszyny – za sp. Mariana Potrzebowskiego w 4 r. śmierci, Mariannę, Annę, Jana Potrzebowskich, Leokadię, Bronisława Małków, zmarłych z rodziny Bolków i Małków.

Godz. 7.30 – Stanisława Jarosz z Jeziorna  – za sp. Zofię, Jana, Henryka, Tadeusza, Danutę, Lucynę Jaroszów, zmarłych z rodziny Rogowskich.

Wtorek –  8 wrzesień 2020r. Narodzenia NMP. Matki Bożej Siewnej

Godz. 9.00 –  Rafał Sumiński z Bierwiec – za sp. Annę w r. śmierci, Henryka Sumińskich.

Godz. 17.00 – Małgorzata Maj z Huty –

Sobota –  12 wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 –  Barbara Kołodziejczak z Bierwiec –

Godz. 7.30 – Zuzanna Dobrzańska z Bierwiec – za sp. Czesława Dobrzańskiego w 2 . r. śmierci, Mariannę, Stanisława Dobrzańskich, Marianne, Józefa Sosnowskich.

Godz. 14.00 – Chrzest – Fabian Grenda z Bierwiec.

Niedziela – 13 wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 – Barbara Babut z Bierwiec – za śp. Annę w 10 r. śmierci, Józefa Fudalów, Barbarę, Leopolda Majchrzaków.

Godz. 9.00 –  Dz – bł w intencji Bogusławy i Wiktora Kowalczyków z Kruszyny Stacja w 35 r. slabu, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dla Jubilatów, dzieci, wnuków i całej rodziny.

Godz. 12.00 –  Dz – bł w intencji Karoliny i Marcina Prasek z Bierwiec w 10 r. ślubu, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci, Oliwii, Wojciecha, Jakuba i dla całej rodziny.