Ogłoszenia parafialne na niedzielę 30 sierpnia 2020 r.

1. Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca.
  2. Spotkanie z rodzicami dzieci klas III.
  3. Zbiórka elektrośmieci.
  4. Kalendarz na 2021r.
  5. Segregacja śmieci na cmentarzu.
  6. Intencje mszalne – 30 sierpień –  6 wrzesień 2020r.

I.

W tym tygodniu I czwartek, piątek sobota miesiąca. W I Piątek, Spowiedź chorych w domach od godz. 9.00. Spowiedź w kościele od godz. 16.00. O godz. 17.00 Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. W Sobotę o 7.30 – Nabożeństwo I Sobotnie.

II.

Dziś po Mszy św. o godz. 9.00, Spotkanie z rodzicami dzieci z klas III, w ramach przygotowań do przyszłorocznej uroczystości I Komunii św.

III.

Przypominam że 8 września zbiórka elektrośmieci w naszej parafii. Tak jak każdego roku na parafialnym parkingu.

IV.

Od przyszłej niedzieli będzie można zamawiać Msze św. na nowy 2021r. Podobnie jak w latach ubiegłych przez pierwszy miesiąc, czyli przez miesiąc wrzesień, proszę zamawiać Msze św. w niedziele, za żyjących, a więc Msze św. w rocznice urodzin i w rocznice zawraca małżeństwa. Takich Mszy św. w naszej parafii jest wiele. Od miesiąca października będzie można także zamawiać Msze św. za zmarłych także w dzień niedzielny. Na tygodniu, na dniu powszednim można zamawiać  Msze św. za zmarłych, od przyszłej niedzieli.

V.

Proszę o segregowanie śmieci na naszym parafialnym cmentarzu. Szkło do szkła, plastik do plastiku i wyschłe kwiaty w innym miejscu.

Intencje mszalne – 30 sierpień –  6 wrzesień 2020r.

Niedziela – 30 sierpień 2020r.

Godz. 7.00 – Dz – bł w intencji Konrada Nogalskiego z Huty w 18 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.

Godz. 9.00 –  Dz – bł w intencji Anny i Waldemara Murawskich z Sakinówki w 19 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla małżonków, dzieci i całej rodziny.

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Małgorzaty i Marcina Zabielskich z Bierwiec w 20 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę matki Bożej dla małżonków, dzieci i całej rodziny.

Poniedziałek – 31  sierpień 2020r.

Godz. 7.00 –  KŻR Jolanty Maj z Obózka – za sp. Leokadię Małek, za zmarłych księży pracujących w parafii Bierwce, Bronisława Kaczmarskiego, Józefa Suligowskiego, Władysława Kosiec, Jana Grochowskiego i Jana Jóźwika.

Godz. 7.30 – Od rodziny – za sp. Kazimierza Rafalaka w 7 dzień po śmierci.

Wtorek –  1 wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu za śp. Waldemara Markiewicza.

Środa – 2 wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Marianne Sznyr.

Czwartek – 3 wrzesień 2020r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Henryka Kowalczyka.

Piątek –  4 wrzesień 2020r. I Piątek miesiąca

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Arkadiusza Światkowskiego w 30 dzień po śmierci.

Godz. 16.00 –  Spowiedź.

Godz. 17.00 – Król Stanisław  z Bierwiec – za śp. Zdzisława w r. śmierci, Wincentego, Mariannę Król, Józefa Mariannę, Tadeusza Glegołów.

Sobota – 5 wrzesień 2020r. I Sobota miesiąca

Godz. 7.00 – Marianna Pawelec z Bierwiec – za śp. Artura Pawelca w 4 r. śmierci, Zygmunta, Józefa, Helenę Pawelców.

Godz. 7.30 – Nabożeństwo I Sobotnie.

Godz. 16.00 – Msza św. ślubna – Natalia Przedwój z Kruszyny i Adrian Lusztyk z parafii Dobieszyn.

Godz. 17.00 – Msza św. ślubna – Anita Kowalczyk z Bierwiec i Kamil Ofiara z Bierwiec.

Niedziela – 6 wrzesień 2020r.

Godz. 9.00 –  Od dzieci – Dz – bł w intencji beaty i Grzegorza Wziątek z Bierwiec, w 25 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla dzieci i dla całej rodziny.

Godz. 12.00 –  Od zony i dzieci – za Mirosława Jarosza z Jeziorna w 50 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opieki Matki Bożej.

Chrzest – Michał Dróżdż z Kruszyny.