Ogłoszenia parafialne na niedzielę 7 lipca 2024 r.

Spis treści

  1. Monitoring w kościele, na plebani i na parafialnym cmentarzu
  2. Odnaleziona ławka
  3. Intencje mszalne

I

W minionym tygodniu rozpoczęły się prace związane z zakładaniem, montażem kamer i innych urządzeń do monitoringu budynku kościoła, plebani i parafialnego cmentarza. Prace w kościele są już rozpoczęte i będą kontynuowane. Jeszcze nie wszystkie kamery i inne urządzenia zostały zainstalowane, ale część z tych urządzeń  jest już założona, zainstalowana.

II

W minionym tygodniu odnalazła się skradziona 2 miesiące temu ławka z przed kościoła. Zasłała przez kogoś podrzucona z tyłu za budynkiem kościoła. Ktoś najwyraźniej posłuchał wyrzutów sumienia i w nocy podrzucił skradzioną ławkę. Ławka była poplamiona, ubrudzona w ziemi, ale nie jest zniszczona, nie jest uszkodzona.

III

Intencje mszalne – 7 i 14 lipiec 2024r.

Niedziela – 7 lipiec 2024r. 

Godz. 7.00 – Od rodziny – za śp. Huberta Świątkowskiego w r. śmierci.

Godz. 9.00 –  Od dzieci z rodzinami – za śp. Krystynę Maj w 5 r. śmierci i Stanisława Maja.

Godz. 12.00 –  Dz – bl w intencji pana Jana Dyziaka z Wierzchowin w 90 r. urodzin, o dalsze Boże błogosławieństwo, o zdrowie i opiekę Matki Bożej.

 

Niedziela – 14 lipiec 2024r. 

Godz. 7.00 – Jadwiga Cichocka z Bierwiec – za śp. Piotra Cichockiego w 3 r. śmierci.

Godz. 9.00 – Od rodziców – dz – bl w intencji Katarzyny i Kacpra Wieczorków   z Jeziorna w 1 r. ślubu,           o dalsze Boże błogosławieństwom, zdrowie i opiekę Matki Bożej.

Godz. 12.00 – Od rodziców i rodzeństwa – w intencji Sandry Jurek z Bierwiec w 18 r. urodzin, o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.