Ogłoszenia parafialne na niedzielę 9 czerwca 2024 r.

1. Kandydaci na ministrantów
  2. Marsz dla życia

Kandydaci na ministrantów, mają swoje ostatnie spotkanie, przygotowujące do posługi ministranckiej             w sobotę 15 czerwca godzinie 11.00.  Złożenie ministranckiego ślubowania, poświęcenie komż i włączenie go grona ministrantów w niedziele 16 czerwca, na Mszy św. o godzinie 9.00.

W przyszłą niedzielę 16 czerwca,  po raz kolejny ulicami Radomia przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Inicjatywa organizowania Marszów dla Życia i Rodziny w całej Polsce ma na celu ukazanie piękna małżeństwa i rodziny oraz wartości życia ludzkiego. Szczegółowe informacji na stronie internetowej i w naszej parafialnej, ogłoszeniowej gablocie.

Intencje mszalne – 9 – 16 czerwiec 2024r.

Niedziela – 9 czerwiec 2024r.

Godz. 7.00 – Dz – bł w intencji Edyty i Karola Warylak z Bierwiec w 23 r. ślubu, dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla małżonków i córek, Zuzi i Amelii.

Godz. 9.00 – Od męża i córek –  Dz – bl w intencji Barbary Trzeciak z Czarnego Ługu, w 50 r. urodzin,             o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie, dla jubilatki, a także o potrzebne łaski dla męża, dzieci i całej rodziny.

Godz. 12.00 – Dz – bł w intencji Jolanty i Piotra Szymaniak z Kruszyny w 10 r. ślubu, o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jubilatów, dzieci i całej rodziny.

Poniedziałek –

Wtorek – 11 czerwiec 2024r.

Godz. 7.00 – Od kolegów i koleżanek z Zielonki – za śp. Stanisława Górkę.

Środa – 12 czerwiec 2024r.

Godz. 7.00 – Grażyna Cichowlas z Czarnego Ługu – za śp. Franciszka i Janinę Cichowlas, Jana, Staniszewskiego i Bolesławę Kurowską.

Czwartek – 13 czerwiec 2024r.

Godz. 7.00 – Krystyna Górka z Bierwiec – za sp. Mariana Krupę w 33 r. śmierci, Marianne, Mariannę, Pawła Krupa, Józefę i Filipa Zbrożynów.

Piątek – 14 czerwiec 2024r.

Sobota – 15 czerwiec 2024r.

Godz. 7.00 – Teresa Rudecka z Bierwiec – za sp. Juliannę Rus w 12 r. śmierci, Jana Rus i zmarłych z rodziny Rusów i Rabi.

Godz. 7.30 – Barbara Lewińska z Bierwiec – za śp. Helenę Sumińską w r. śmierci, Tadeusza, Leona Sumińskich, Stanisława, Genowefę Lewińskich, dziadków Adamczyków i Sumińskich.

Godz. 13.00 – Chrzest – Armina Karolak z Kruszyny.

Godz. 17.00 – Od rodziców – dz – bl w intencji Filipa Warylaka w 18 r. urodzin, o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski w dorosłym życiu.

Niedziela – 16 czerwiec 2024r.

Godz. 7.00 – Iwona Bień z Huty – za sp. Jana Gołąbka w r. śmierci, Elżbietę Gołąbek, oraz Stanisława             i Sławomira Bień.

Godz. 9.00 – Gabriela Bartnik z Czarnego Ługu – za sp. Bronisławę, Antoniego, Tadeusza Bartnik.

Godz. 12.00 – Od męża i dzieci z rodzinami – dz – bl w intencji Elżbiety Bolek z Kruszyny w 60 r. urodzin,       o dalsze Boże błogosławieństwo, o zdrowie i opiekę Matki Bożej  dla Jubilatki, męża pana Józefa, dzieci          i wnuków.