Ogłoszenia parafialne na niedzielę 21 kwietnia 2024 r.

1. Tydzień modlitw o powołania
  2. Wyjazd do seminarium
  3. Rejestracja dawców szpiku
  4. Zbiórka dla chorego Stasia

Dzisiejsza niedziela zwana Niedzielą Dobrego Pasterza, która zachęca nas do modlitwy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Taca z dzisiejszej niedzieli na Seminarium Duchowne w Radomiu.

Duszpasterz młodzieży i Liturgicznej Służby Ołtarza, zaprasza ministrantów, lektorów, ceremoniarzy                 i scholanki na spotkanie do naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu.

Także dzieci i młodzież z naszej parafii udają się na to spotkanie. Jest to wyjazd autokarowy, gratisowy jako nagroda i podziękowanie od ks. Proboszcza scholankom, ministrantom, oazie za liturgiczną pomoc w naszym kościele.

Jest to spotkanie dzieci i młodzieży pomagającej w swoich parafiach, z całej naszej radomskiej diecezji.

Wyjazd w sobotę 27 kwietnia 2024r o godzinie 9.00, powrót około godziny 15.00.

Autokar zatrzyma się najpierw o godzinie 8.40 obok szkoły na Wierzchowinach, o godz. 8.45 obok przejazdu kolejowego na Kryszynie i 8.55 obok kościoła w Bierwcach.

W programie wyjazdu:

10.00 Rejestracja grup

• czas konkursów i rywalizacji dla ministrantów, scholanek
  • spotkanie formacyjne dla lektorów i ceremoniarzy

12.00 Msza św. pod przewodnictwem ks. Bp. Marka Solarczyka

13.15 Gra terenowa dla drużyn parafialnych

Poczęstunek

Rejestracja dawców szpiku 23 kwietnia w szkole w Bierwcach, od godziny 15.30 do 17.30..

Zbiórka dla chorego Stasia w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. Zbiórka i choroba zweryfikowana przez fundacje Siepomaga.

Intencje mszalne – 21 – 28 kwiecień 2024r.

Niedziela – 21 kwiecień 2024r.

Godz. 7.00 – Krystyna Strzelczyk z Bierwiec – za sp. Tadeusza w r. śmierci, Jana, Andrzeja, Walerię, Marię, Stanisławę Strzelczyk, Jana, Bronisławę, Zofię Rogowskich, Ryszarda Urbaniaka.

Godz. 9.00 – Wiesława Szmid z Czarnego Ługu – za sp. Julię i Józefa Biesiadeckich, Emilie i Romana Szmid, Katarzynę Kozłowską, dziadków Szmitów, Biesiadeckich, Mąkosów i Gruntów.

Godz. 12.00 – Od dzieci – dz – bł w intencji Barbary i Bogdana Lewińskich z Bierwiec, w 40 rocznicę ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Poniedziałek – 22 kwiecień 2024r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Romana Brzeskiego w 30 dzień po śmierci.

Wtorek – 23 kwiecień 2024r.

Środa – 24 kwiecień 2024r.

Czwartek – 25 kwiecień 2024r.

Piątek – 26 kwiecień 2024r.

Sobota – 27 kwiecień 2024r.

Godz. 7.00 – Anna Żarłok z kruszyny – za śp. Józefem Adamską w r. śmierci, Stanisława, Bogdana Adamskich, Henryka, Tomasza, Ernesta Żarłok.

Godz. 7.30 – Anna Żarłok z Huty – za sp. Janinę Marianne Rafalak, Kazimierza Rafalaka, Jana, Stefanie Winek, Bronisława, Genowefę, Rafalak, Aleksandra, Gabrielę Żarłok, zmarłych z rodziny Żarłoków, Rafalaków i Winków.

Niedziela – 28 kwiecień 2024r.

Godz. 9.00 – Dorota Żarłok z Kruszyny Stacja – za sp. Ernesta Żarłoka w 5 r. śmierci, zmarłych z rodziny Adamskich i Żarłoków.

Godz. 12.00 – Dz – bl w intencji Mirosławy i Witolda Barańskich z Sakinówki w 40 r. ślubu, o zdrowi, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Małżonków, dzieci, wnuków i całej rodziny.

Chrzest – Liwia Dąbrowska z Bierwiec.