Ogłoszenia parafialne na niedzielę 14 kwietnia 2024 r.

1. Niedziela Biblijna
  2. Tydzień modlitw o powołania
  3. Spotkanie z rodzicami dzieci z klas III
  4. Wyjazd do seminarium

Dzisiejsza niedziela zwana Niedziela Biblijną, zachęca nas do osobistej, domowej lektury Pisma Świętego.

Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która zachęca nas do modlitwy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Taca z przyszłej niedzieli na Seminarium Duchowne w Radomiu.

W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00, spotkanie z rodzicami dzieci klas III, przed uroczystością       I Komunii Świętej.

Duszpasterz młodzieży i Liturgicznej Służby Ołtarza, zaprasza ministrantów, lektorów, ceremoniarzy                 i scholanki na spotkanie do naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu.

Także dzieci i młodzież z naszej parafii udają się na to spotkanie. Jest to wyjazd autokarowy, gratisowy jako nagroda i podziękowanie od ks. Proboszcza scholankom, ministrantom, oazie za liturgiczną pomoc w naszym kościele.

Jest to spotkanie dzieci i młodzieży pomagającej w swoich parafiach, z całej naszej radomskiej diecezji.

Wyjazd w sobotę 27 kwietnia 2024r o godzinie 9.00, powrót około godziny 15.00.

Autokar zatrzyma się najpierw o godzinie 8.40 obok szkoły na Wierzchowinach, o godz. 8.45 obok przejazdu kolejowego na Kryszynie i 8.55 obok kościoła w Bierwcach.

W programie wyjazdu:

10.00 Rejestracja grup

• czas konkursów i rywalizacji dla ministrantów, scholanek
  • spotkanie formacyjne dla lektorów i ceremoniarzy

12.00 Msza św. pod przewodnictwem ks. Bp. Marka Solarczyka

13.15 Gra terenowa dla drużyn parafialnych

Poczęstunek

Intencje mszalne –14 – 21 kwiecień 2024r.

Niedziela – 14 kwiecień 2024r.

Godz. 7.00 – Marta i Karol Niewiadomi z Radomia – za sp. Irenę i Kazimierza Kosteckich.

Godz. 9.00 – Od męża, dzieci i wnuków – dz – bl w intencji Bogusławy Kowalczyk z Kruszyny Stacja w 60      rocznicę urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Godz. 12.00 – Od żony, dzieci i wnuków – dz – bl w intencji Wiesława Maj z Bierwiec w 75 r. urodzin,             o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej, a także jego bliskich z rodziny.

Chrzest – Nikodem Wojtysiak z Wierzchowin.

Poniedziałek – 15 kwiecień 2024r.

Wtorek – 16 kwiecień 2024r.

Godz. 7.00 – Od dzieci – za śp. Kazimierza Ofiarę w r. śmierci, Helenę, Andrzeja, Marcina Ofiara, zmarłych    z rodziny Ofiarów i Rotuskich.

Środa – 17 kwiecień 2024r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Bernadetę Ptaszyńską.

Czwartek – 18 kwiecień 2024r.

Piątek – 19 kwiecień 2024r.

Godz. 7.00 – Izabela Romanowska z Sakinówki – za śp. Szymona w r. śmierci, Franciszkę, Kazimierza Adamczyk, zmarłych z rodziny Romanowskich.

Sobota – 20 kwiecień 2024r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Piotra Sułka.

Godz. 7.30 – Od Rodziny – za sp. Franciszka Wierzbickiego w 1 r. śmierci.

Godz. 8.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Stanisława Górkę w 7 dzień po śmierci.

Niedziela – 21 kwiecień 2024r.

Godz. 7.00 – Krystyna Strzelczyk z Bierwiec – za sp. Tadeusza w r. śmierci, Jana, Andrzeja, Walerię, Marię, Stanisławę Strzelczyk, Jana, Bronisławę, Zofię Rogowskich, Ryszarda Urbaniaka.

Godz. 9.00 – Wiesława Szmid z Czarnego Ługu – za sp. Julię i Józefa Biesiadeckich, Emilie i Romana Szmid, Katarzynę Kozłowską, dziadków Szmitów, Biesiadeckich, Mąkosów i Gruntów.

Godz. 12.00 – Od dzieci – dz – bł w intencji Barbary i Bogdana Lewińskich z Bierwiec, w 40 rocznicę ślubu,    o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci, wnucząt i całej rodziny.