Ogłoszenia parafialne na niedzielę 11 lutego 2024 r.

1. Spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania
  2. Spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania
  3. Tydzień modlitw o trzeźwość narodu
  4. Środa Popielcowa
  5. Zbiórka na pomoc dla Ukrainy
  6. Droga Krzyżowa i Gorzkie Żale
  7. Misterium Męki Pańskiej

W dzisiejszą niedzielę, po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania.

W przyszła niedziele 18 lutego spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna tydzień modlitw o trzeźwość polskiego narodu. Za kilka dni w najbliższą środę rozpoczniemy okres Wielkiego Postu, który zachęca nas do abstynencji na czas 40 dni przygotowań do Świat Wielkanocnych.

W najbliższą środę nazywaną Środą Popielcową rozpoczynamy czas przygotowań do Świat Wielkanocnych. W Środę Popielcową Msze Święte z obrzędem posypania głów popiołem    o godz. 9.00 i 16.00. Tego dnia obowiązuje nas post ścisły, nie spożywamy produktów mięsnych i ograniczamy ilość posiłków i pokarmów.

W Środę Popielcową po Mszach ogólnopolska zbiórka do  puszek jako pomoc dla walczącej  Ukrainy, w drugą rocznice wybuchu wojny.

Zapraszam na nabożeństwa wielkopostne.

Droga Krzyżowa w piątek o godzinie 16.00.

Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy Św. o godzinie 12.00.

Za udział w tych nabożeństwach  możemy zyskać odpust zupełny bądź cząstkowy.

W niedziele 10 marca po Mszy Św. o godzinie 12.00, w naszej parafii odbędzie się Misterium Męki Pańskiej, w wykonaniu aktorów Teatru Pasja z parafii Lisów. Jeśli będzie dobra pogoda, to misterium odbędzie się na zewnątrz wokół kościoła, gdy pogoda będzie niesprzyjająca, misterium odbędzie się wewnątrz kościoła.

Intencje mszalne – 11 – 18 luty 2024r.

Niedziela – 11 luty 2024r.

Godz. 7.00 – Jadwiga Kobza z Wierzchowin – za sp. Stanisława w r. śmierci, Teresę, Ryszarda Romanowskich, zmarłych z rodziny Górków i Romanowskich.

Godz. 9.00 – Od dzieci z rodzinami – za śp. Krystynę Kaczmarską w 1 r. śmierci i Kazimierza Kaczmarskiego.

Poniedziałek – 12 luty 2024r.

Godz. 7.00 – Tadeusz Fudala z Bierwiec – za śp. Janinę Fudala w r. śmierci, Antoniego Fudalę, Mariannę Franciszka Szczepaniaków, Teklę i Józefa Fudalów.

Wtorek – 13 luty  2024r.

Środa – 14 luty 2024r. Środa Popielcowa

Godz. 9.00 – Wiesław Maj z Bierwiec – za śp. Mariannę, Józefa Maj, Zofie Jończyk, Annę Anusik, Natalię, Mieczysława, Zbigniewa Nesków.

Godz. 16.00 – Dorota Grzybowska z Sakinówki – za sp. Grzegorza Grzybowskiego.

Czwartek – 15 luty 2024r.

Godz. 7.00 –  Od uczestników pogrzebu – za śp. Bernadetę Ptaszyńską w 30 dzień po śmierci.

Piątek –16 luty 2024r.

Godz. 7.00 – Andrzej Sułek z Bierwiec – za śp. Zofie Sułek w r. śmierci, Filipa, Józefę, Jana Zbrożynów, Gabrielę Borowską.

Godz. 16.00 – Droga Krzyżowa

Godz. 16.30 – Anna Żarłok z Kruszyny –

Sobota – 17 luty 2024r.

Godz. 7.00 – Teresa Chmielewska z Jeziorna – za śp. Stefana w r. śmierci, Leokadię, Franciszkę, Pawła Górków, Annę, Stanisława Chmielewskich, Józefę, Feliksa Mizińskich, Janinę Cichocką.

Niedziela – 18 luty 2024r.

Godz. 7.00 – Od dzieci – dz – bł w intencji Kazimiery Sowińskiej z Wierzchowin w 97 r. urodzin, o zdrowie, potrzebne Boże łaski i opiekę Matki Bożej dla Jubilatki, dzieci, wnuków, prawnuków i całej rodziny.

Godz. 9.00 – Regina Turek z Bierwiec – za sp. Magdę Turek w 7 r. śmierci, zmarłych z rodziny Szatanów, Turków, Górków, Sylwestra, Daniela Celej, Zofie Szatan.