Ogłoszenia parafialne na niedzielę 22 października 2023 r.

1. Nabożeństwa różańcowe
  2. Wypominki
  3. Liczenie wiernych
  4. Tydzień misyjny

Zapraszam na Nabożeństwo różańcowe na dniu powszednim o godzinie 16.00, w niedzielę po Mszy św.   o godzinie 12.00. Zapraszam dzieci, młodzież, dorosłych.

Można zamawiać modlitwę wypominkową na nowy rok. Wypominki tak jak zawsze mogą być roczne, półroczne i jednorazowe. Jednorazowe będą wyczytane 1 listopada w Dzień Wszystkich Świętych na cmentarzu i drugi raz 2 listopada, z Dzień Zaduszny w kościele przed Mszami świętymi.

W dzisiejszą niedzielę na każdej Mszy liczenie wiernych obecnych na Mszy świętej i przystępujących do Komunii Św.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień misyjny. Modlimy się za misje i misjonarzy szczególnie z naszej ojczyzny.

Intencje mszalne – 22 – 29 październik 2023r.

Niedziela – 22 październik 2023r.

Godz. 7.00 – Tomasz Cierzuch z Godzisza – za sp. Zofię, Jana Cierzuch, Dorotę Jasik, Jana, Mariannę, Helenę Kaczmarskich, Mieczysława, Jadwigę, Wieczorek, Helenę Dusińską.

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Małgorzaty i Konrada Nowakowskich z Obózka w 25 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opieki Matki Bożej dla Jubilatów i synów.

Godz. 12.00 – od dzieci i wnucząt – dz – bł w intencji Elżbiety Adamczyk z Wczasowej w 70 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatki, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Godz. 13.00 – Nabożeństwo różańcowe

Poniedziałek – 23 październik 2023r.

Godz. 15.30 – Jadwiga Warchoł z Kruszyny – za śp. Wacława, Józefę, Kazimierza Chmielewskich,               ks. Kazimierza Kapustę, Annę, Jana Warchoł.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz. 16.30 – Marianna Wierzbicka z Huty – za śp. Stefanie w r. śmierci, Józefa, Piotra Marek, Halinę Tomasik, Anetę Dudek, zmarłych z rodziny Marków i Krawczyków.

Wtorek – 24 październik 2023r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Jana Pejtę.

Godz. 15.30 – Józef Koperski z Wierzchowin – za sp. Jadwigę, Jana, Aleksandrę, Bronisława Koperskich, Reginę, Władysława Sieradzkich.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz. 16.30 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Krystynę Kaczmarską.

Środa – 25 październik 2023r.

Godz. 15.30 – Barbara Piątkowska z Wierzchowin – za śp. Wiktora, Edwarda, Mariannę, Eugeniusza Piątkowskich.

Godz. 16.30 – Teresa Jarosz z Kruszyny Stacja –

Czwartek – 26 październik 2023r.

Godz. 15.30 – Teresa Tchórzewska z jeziorna – za sp. Barbarę, Tadeusza, Wojciecha, Annę, Honoratę, Jana Tchórzewskich, Teresę Jabłońską, zmarłych z rodziny Kowalczyków, Zofie i Edwarda Bolek.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz. 16.30 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Zofie Kozłowską.

Piątek – 27 październik 2023r.

Godz. 15.30 – Andrzej Sułek z Bierwiec – za śp. Stefana w r. śmierci, Zofię Sułek, Mariannę, Józefa Sułek, Gabriele Borowską.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz. 16.30 – Od żony i dzieci – za śp. Tadeusza Rudzińskiego.

Sobota – 28 październik 2023r.

Godz. 7.00 – Od rodziny – za śp. Teresę markowską w 30 dzień po śmierci.

Godz. 7.30 – Od córki – za śp. Barbarę Lenartowicz w 30 dzień po śmierci.

Godz. 15.30 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Zbigniewa Króla w r. śmierci.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo różańcowe.

Godz. 16.30 – Od rodziny Urbaniaków i Jaroszów – za sp. Stefanię w r. śmierci, Antoniego Jarosz i zmarłych              z rodziny Urbaniaków.

Niedziela – 29 październik 2023r.

Godz. 7.00 – Agnieszka Komorowska z Czarnego Ługu – za śp. Tadeusza Komorowskiego i Tadeusza Gospodarczyka z racji imienin i za dusze cierpiące w czyśćcu.

Godz. 9.00 – od synów i synowych – dz – bł w intencji Ewy i Krzysztofa Ofiara z Bierwiec w kolejna rocznice ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Godz. 12.00 – Od dzieci z rodzinami – dz – bł w intencji Wandy i Wojciecha Bednarek z Bierwiec w 40 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci, wnuczki i całej rodziny.

Godz. 13.00 – Nabożeństwo różańcowe