Ogłoszenia parafialne na niedzielę 15 października 2023 r.

1. Nabożeństwa różańcowe
  2. Dzień Papieski
  3. Wypominki
  4. Tydzień misyjny
  5. Liczenie wiernych
  6. Elektrośmieci

Zapraszam na Nabożeństwo różańcowe na dniu powszednim o godzinie 16.00, w niedzielę po Mszy św.   o godzinie 12.00. Zapraszam dzieci, młodzież, dorosłych.

W  dzisiejszą niedziele obchodzimy Dzień Papieski. Tego dnia w całej Polsce, podobnie jak w latach minionych, zbiórka ofiar do Puszek na Dzieło Nowego Tysiącletnia, czyli na pomoc w nauce, dla uzdolnionej   a ubogiej młodzieży.

Można zamawiać modlitwę wypominkową na nowy rok. Wypominki tak jak zawsze mogą być roczne, półroczne i jednorazowe. Jednorazowe będą wyczytane 1 listopada w Dzień Wszystkich Świętych na cmentarzu i drugi raz 2 listopada, z Dzień Zaduszny w kościele prze Mszami świętymi.

Przyszła niedziela rozpoczyna Tydzień misyjny. Taca z przyszłej niedzieli na potrzeby misji i misjonarzy.

W przyszłą niedzielę na każdej Mszy liczenie wiernych obecnych na Mszy świętej i przystępujących do Komunii Św.

16 października, a więc jutro do godziny 9.00, zbiórka elektrośmieci na naszym parafialnym parkingu. Jeśli ktoś chce to może zużyty sprzęt elektryczny przywieź wcześniej.

Intencje mszalne – 15 – 22 październik 2023r.

Niedziela – 15 październik 2023r.

Godz. 7.00 – Rafał Sumiński z Bierwiec – za sp. Eugeniusza, Helenę, Kacpra Górka.

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Bożeny i Mariusza Majchrzak z Czarnego Ługu w 25 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opokę Matki bożej, dla Jubilatów, dzieci i całej rodziny.

Godz. 12.00 – Dz – bl w intencji Bożeny i Andrzeja Sławińskich z Sakinówki w 40 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatów, dzieci i całej rodziny

Godz. 13.00 – Nabożeństwo różańcowe

Poniedziałek – 16 październik 2023r.

Godz. 7.00 –Od uczestników pogrzebu – za sp. Bolesława Sowińskiego.

Godz. 15.30 –  Dorota Żarłok z Kruszyny Stacja – za śp. Józefę, Stanisława Adamskich, Henryka, Tomasza, Ernesta Żarłok.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz. 16.30 – Elżbieta Bzducha z Bierwiec – za śp. Krystynę, Mariana, Piotra, Dagmarę Bzducha.

Wtorek – 17 październik 2023r.

Godz. 7.00 – Zbigniew i Dorota Haduch – za sp. Mariana Jęczkowskiego.

Godz. 15.30 – Teresa Potrzebowska z Kruszyny – za śp. Mariannę Zegarek w r. śmierci, Jana, Tadeusza, Helenę Zegarek, Mariana Potrzebowskiego, Mariannę, Józefa Kujawiak i zmarłych z rodziny Zegarków.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz. 16.30 – Góraś Alicja z Jeziorna – za sp. Zbigniewa Koperka w 5 r. śmierci.

Środa – 18 październik 2023r.

Godz. 15.30 – Beata Sułek z Bierwiec – za sp. Mariana, Janinę Walczak, zmarłych z rodziny Walczaków                      i Romanowskich.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz. 16.30 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Piotra Sułka.

Czwartek – 19 październik 2023r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu  za sp. Krystynę Albinowską w 7 dzień po śmierci.

Godz. 15.30 – Elzbieta Sumińska z Bierwiec – za sp. Tadeusza w r. uśmierci, Helenę, Leona Sumińskich, Genowefę, Bolesława Kwiatkowskich.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz. 16.30 – Od rodziny – za sp. Mariana, Natalie jarosz, Marię, Władysława Winek, Marię Boros.

Piątek – 20 październik 2023r.

Godz. 15.30 – Anna Żarłok z Kruszyny –

Godz. 16.00 – Nabożeństwo różańcowe

Godz. 16.30 – Małgorzata Zegarek z Bierwiec – za sp. Lucjana, Katarzynę, Antoniego Gniadków, Mariannę, Piotra Kowalczyk, Barbarę, Tadeusza, Wojciecha Tchórzewskich.

Sobota – 21 październik 2023r.

Godz. 15.30 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Bogdana Adamskiego.

Godz. 16.00 – Nabożeństwo różańcowe.

Godz. 16.30 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Janinę Pejta.

Niedziela – 22 październik 2023r.

Godz. 7.00 – Tomasz Cierzuch z Godzisza – za sp. Zofię, Jana Cierzuch, Dorotę Jasik, Jana, Mariannę, Helenę Kaczmarskich, Mieczysława, Jadwigę, Wieczorek, Helenę Dusińską.

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Małgorzaty i Konrada Nowakowskich z Obózka w 25 r. ślubu, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opieki Matki Bożej dla Jubilatów i synów.

Godz. 12.00 – od dzieci i wnucząt – dz – bł w intencji Elżbiety Adamczyk z Wczasowej w 70 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jubilatki, dzieci, wnucząt i całej rodziny.

Godz. 13.00 – Nabożeństwo różańcowe