Ogłoszenia parafialne na niedzielę 25 kwietnia 2021 r.

1. Intencje mszalne –25 kwiecień – 2 maj 2021r.
  2. Niedziela Dobrego Pasterza
  3. Kandydaci do bierzmowania
  4. Nabożeństwa majowe
  5. I sobota miesiąca
  6. Spotkanie z Kółkami różańcowymi
  7. Uroczystość I Komunii Św.
  8. Sprzątanie przed uroczystością I Komunii Św.
  9. Dzień Flagi Narodowej

Intencje mszalne 25 kwiecień – 2 maj 2021 r.

Niedziela –  25 kwiecień 2021r.

Godz. 9.00 –Od żony i córek – dz – bł w intencji Roberta Żarłoka  z jeziorna w 50 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

Godz. 12.00 – Od Rodziców – dz – bł w intencji Michała Zegarka z Bierwiec  w 18 r. urodzin, o zdrowie, dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.

Godz. 13.00 – Chrzest – Zuzanna Skonieczna z Wierzchowin.

Poniedziałek – 26 kwiecień 2021r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – śp. Mieczysława Maja.

Wtorek – 27 kwiecień 2021r.

Godz. 7.00 – Anna Żarłok z Kruszyny – za śp. Józefę w 10 r. śmierci, Stanisława Adamskich, Henryka, Tomasza, Ernesta Żarłoków.

Środa28 kwiecień 2021r.

Godz. 7.00 – Bogdan Adamski z Kruszyny Stacja – za sp. Józefę w r. śmierci, Stanisława, Józefą Adamskich, Ernesta, Tomasza, Henryka Żarłoków.

Czwartek29 kwiecień 2021r.

Godz. 7.00 –  od Rodziny – za śp. Jana Sąpór.

Godz. 7.30 – KŻR Teresy Sułek z Bierwiec – za sp. Krystynę Zbrożyna.

Piątek30 kwiecień 2021r.

Godz. 7.00 – O Rodziny – za śp. Zofię Szatan w 30 dzień po śmierci.

Sobota – 1 maj 2021r.

Godz. 16.30 – Jadwiga Warchoł z Kruszyny – za śp. Józefę, Wacława, Kazimierza Chmielewskich, Jana, Annę Warchoł, księdza Kazimierza Kapustę.

Godz. 17.00 –  Nabożeństwo majowe.

Godz. 17.30 –  Nabożeństwo I sobotnie.

Niedziela –  2 maj 2021r.

Godz. 7.00 – KŻR Krystyny Bolek z Wierzchowin – dz – bł w intencji sióstr z KŻR i ich rodzin, o zdrowie, Boże błogosławieństwo i nieustana opieki Matki Bożej, a także w intencji ks. Proboszcza, ks. Grzegorza Lipca i ks. Macieja Będzińskiego, o zdrowi, dary Ducha Św. i opieką Matki Bożej, Matki kapłanów.

Godz. 9.00 – Dz – bł w intencji Anety i Radosława Kacperczyków z Kruszyny w 9 r. ślubu, o zdrowie i dalsze Boże błogosławieństwo, dla małżonków, dzieci Jarosława i Weroniki i dla całej rodziny.

Godz. 12.00 – Dz – bl w intencji Strażaków i Strażaczek z OSP w Bierwcach, o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla nich, dla ich rodzin, o opiekę Matki Bożej  św. Floriana patrona strażaków.

Dziś Niedziela Dobrego Pasterza – dzień modlitw o nowe powołanie kapłańskie, zakonne, misyjne. Taca z przyszłej niedzieli na Wyższe Seminarium Duchowe w Radomiu.

W dzisiejszą niedziele po Mszy św. o 9.00, spotkanie z kandydatami do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

W najbliższa sobotę rozpoczynamy miesiąc maj, a wraz nim Nabożeństwa majowe. Nabożeństwo majowe na dniu powszednim o godz. 17.00 a w niedziele po Mszy św. O godz. 12.00.

Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, dorosłych.

W najbliższa sobotę po nabożeństwie majowym, o godz. 17.30 Nabożeństwo I sobotnie.

W sobotę po nabożeństwie I sobotnim o godz. 18.00 spotkanie z wszystkimi modlącymi się w KŻR. Zapraszam na spotkanie szczególnie panie zelatorki, a gdyby one nie mogły przyjść, to ktoś inny aby je zastępował.

Za dwa tygodnie 9 maja o godz. 11.00 w naszej parafii uroczystość I Komunii św. dla dzieci z naszej parafii. W związku z limitami wiernych na Mszach św. proszę aby parafianie nie mający w tym roku nikogo z rodziny do I Komunii św. przyszli na Mszę św. o godzinie 7.00 lub 9.00, tak aby rodzice i rodzice chrzestni mogli być jak najbliżej dzieci.

Pozostali zaproszeni gości proszę aby uczestniczyli we Mszy św. na zewnątrz.

Uroczystość pierwszej rocznicy I Komunii św. dla dzieci z klas IV, w niedzielę 16 maja na Mszy św.

VIII

W najbliższa sobotę 1 maja zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych do sprzątania i kościoła i terenu wokół przed uroczystością I Komunii. Proszę aby przynieść więcej łopat i mioteł, a także kosiarek i kos spalinowych do trawy.

IX

W przyszła niedzielę 2 maja Dzień Flagi Narodowe.