Ogłoszenia parafialne na niedzielę 14 lipca 2024 r.

1. Tydzień św. Krzysztofa. Poświecenie pojazdów drogowych.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy 25 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.  Po każdej Mszy świętej poświecenie pojazdów drogowych z racji wspomnienia  patrona kierowców i z racji corocznej akcji 1 grosz za każdy szczęśliwie przejechany kilometr.

Zebrane ofiary w czasie poświęcenia pojazdów, tak jak każdego roku przekazywane są na organizację     MIVA POLSKA, wspierającą polskich misjonarzy w niezbędne dla  nich środki transportu.

Intencje mszalne – 14 – 21 lipiec 2024r.

Niedziela – 14 lipiec 2024r.

Godz. 7.00 – Jadwiga Cichocka z Bierwiec – za sp. Piotra Cichockiego w 3 r. śmierci.

Godz. 9.00 – Od rodziców – dz – bl w intencji Katarzyny i Kacpra Wieczorków  z Jeziorna w 1 r. ślubu,            o dalsze Boże błogosławieństwom, zdrowie i opiekę Matki Bożej.

Godz. 12.00 – Od rodziców i rodzeństwa – w intencji Sandry Jurek z Bierwiec w 18 r. urodzin, o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu.

Poniedziałek – 15 lipiec 2024r.

Godz. 7.00 – Teresa Rudecka z Bierwiec – za śp. Kazimierza Rudeckiego w 2 r. śmierci i zmarłych z rodziny Rudeckich.

Godz. 7.30 – Janina Kaca, Kazimierza Arent, Jan Górski – za śp. Józefę, Antoniego, Józefa, Waldemara Górskich, Bronisławę, Stanisława Sońta, zmarłych z rodziny górskich, Kozickich i Sońtów.

Wtorek – 16 lipiec 2024r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za sp. Mariannę Nowakowską.

Środa – 17 lipiec 2024r.

Godz. 7.00 – Grażyna Cichowlas z Czarnego Ługu – za sp. Jana Staniszewskiego w r. śmierci, Bolesławę Kurowską, Janinę i Franciszka Cichowlas.

Czwartek – 18 lipiec 2024r.

Godz. 7.00 – Józef Kowalczyk z Kruszyny Stacja – za śp. Zofię w r. śmierci, Antoniego, Kazimierza, Mirosława Kowalczyk, Genowefę, Mariana, Andrzeja Nowińskich, zmarłych z rodziny Kowalczyków                  i Nowińskich.

Piątek – 19 lipiec 2024r.

Godz. 7.00 – Od uczestników pogrzebu – za śp. Jarosława Piwowarczyka.

Sobota – 20 lipiec 2024r.

Godz. 7.00 – Od rodziny – za sp. Teresę Świerczyńską i zmarłych z rodziny Świerczyńskich i Jurków.

Godz. 7.30 – Agnieszka Babut z Bierwiec – za sp. Mariannę Kujawiak z okazji imienin, Józefa Kujawiaka, Mariannę, Jana, Tadeusza, Helenę Zegarek, Mariana Potrzebowskiego.

Niedziela – 21 lipiec 2024r.

Godz. 7.00 – Od dzieci z rodzinami – za sp. Kazimierza i Krystynę Kaczmarskich.

Godz. 9.00 –  Od rodziców – w intencji Julii Głogowskiej z Wierzchowin  w 15 r. urodzin, o dalsze dla niej Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej.

Godz. 12.00 – Od córek z rodzinami – dz –  bł w intencji Aleksandry i Józefa Kowalczyk z kruszyny Stacja       w 60 r. ślubu, o dalsze Boże błogosławieństwo, o zdrowie i opiekę Matki Bożej dla dostojnych Jubilatów, dla ich dzieci, wnucząt i prawnuczki.